Jeho vítěz - Olympie Rakovník - byl už víceméně známý po minulém odehraném kole. Ve svém posledním vystoupení na turnaji se Olympie utkala s týmem Senomat.

Olympie Rakovník - SK Senomaty 0:2

Senomaty, hrající nejnižší krajskou soutěž začaly proti týmu z okresního přeboru II. třídy sebejistě a po celé utkání si držely mírnou převahu. Nebezpečný ale pro ně byl hlavně útočník Roman Pech, a tak si nemohly dovolit obranu otevřít. První půle se obešla bez branek, i když jak gólman Olympie Koch, tak strážce senomatské svatyně Červený neměli o práci nouzi a k rozvlnění sítě chybělo málo.

Střeleckou smůlu protrhl až na začátku poslední čtvrthodiny senomatský Klouček a za necelých pět minut zpečetil osud duelu aktivní Karnold.

Prohra 2:0 však prvenství Olympie neohrozila, i když nechybělo mnoho a putovní pohár zamířil na rok úplně k jinému majiteli. Čekalo se totiž na poslední zápas turnaje, kdy na hřiště nastoupily celky SK Pavlíkov a Sparta Lužná. Právě Pavlíkovští ještě mohli Olympii o titul připravit v případě, že by sparťany porazili o čtyři branky.

SK Pavlíkov - Sparta Lužná 3:0

Nakonec se to ale SK nepodařilo, neboť v zápase dvou rivalů středočeské I. B fotbalové třídy padly jen tři góly. Také v tomto utkání se hrálo nahoru dolů, rychlé akce ozdobily útočné řady obou soupeřů. První trefu zaznamenal T. Vodrážka, který proměnil penaltu a zavelel tak k útoku Pavlíkova na gólmana Ráce. Druhý zásah zařídil Vanický a dotřetice duel pečetil druhou trefou T. Vodrážka. Tím sice dosáhl Pavlíkov stejných bodů i gólového skóre jako Olympie, ale vzájemný zápas, který skončil 4:2 pro Olympii rozhodl o onečném pořadí turnaje.

Sobotní finálový den pak doplnil duel mezi dorostem SK Rakovník a jediným mimookresním zástupcem na turnaji Sedčicemi.

SK Rakovník dorost - FK Sedčice 7:1

Hosté v dosavadním průběhu turnaje nedosáhli ani jediného vítězství, naopak dorostenci se mohli pyšnit skalpem Olympie, a také vítězství 10:0 nad Senomaty. To už dávalo nahlédnout do karet, s jakými oba soupeři svůj duel odehrají. Rakovničtí postupně nasázeli do sítě Sedčic sedmičku, zatímco soupeř se trefil jen jednou.

Z rukou hospodáře SK Rakovník a sekretáře SK Rakovník Kroba pak kapitán vítězného týmu Olympie Rakovník převzal putovní pohár starosty města Rakovníka a současně i křišťálový pohár pro letošního turnajového vítěze.

Konečné pořadí: 1. Olympie rakovník, 2. SK Pavlíkov, 3. Sparta Lužná, 4. Sk Rakovník dorost, 5. SK Senomaty, 6. FK Sedčice