Č.L. Kolešovice – SK Pavlíkov B 1:5 (1:2)
V Kolešovicích se mohlo zrodit úplně cokoli. Domácí sice loni ztratili účast v nejvyšší okresní soutěži a navíc jejich sestava nebyla kompletní, ale ani hosté se nemohli pyšnit oslnivou formou. Dobře to věděl i pavlíkovský kouč Pavel Falbr: „Největší strach před utkání byl z toho, jestli se vůbec sejdeme. Naše letní příprava se ani přípravou nedá nazvat, většina hráčů trénovala individuálně, a tak jim musím poděkovat, že alespoň na toto utkání se sešli.“
Vlastní utkání se pak dá nazvat exhibicí Tomáše Vodrážky, který v pavlíkovském dresu vstřelil všech pět branek, nutno však podotknout, že většinu mu nabídl gólman Kolešovic vlastními hrubkami. Domácí čestný úspěch zaznamenal v 36. minutě Krumhanzl.

Baník Lubná – FC Olešná 3:4 (1:0)
To v Lubné se odehrála přetahovaná až do nastavení. Lepším na začátku byl celek domácí. Ten v 8. minutě trefili Volfem šibenici nad Pavlíčkem, ale pak se na další gól čekalo až do 47. minuty, kdy domácí brejk Denka přinesl vedení 2:0. Hned za tři minuty ale Olešná odpověděla Vaškem a hned po minutě se trefil k tyči Polášek – 2:2. To domácí zmrazilo ke své brance a ti se museli bránit dalším útokům. V 72. minutě Olešenští vyšachovali obranu a Valdhaus střílel mezi prázdné tyče – 2:3. Další vzrušení přišlo s poslední minutou. To Valdhaus nahrál Vaškovi a jeho padáček za vybíhajícího gólmana znamenal vedení 2:4. Jak to byl důležitý gól ukázala 93. minuta, kdy Pokorný ze sporné situace upravil na 3:4.

„Musím dnes klukům poděkovat, že dokázali zatnout zuby a otočit dvougólové manko ve svůj prospěch, a tak zaslouženého vítězství. Trochu mne zarazilo podcenění soupeře v úvodu a také promarnění tolika šancí je důvod k zamyšlení,“ řekl po utkání trenér Olešné Josef Štiller.


So. Srbeč – Olympie Rakovník A 4:1 (2:0)
Asi největším překvapením úvodního kola byla porážka rakovnické Olympie v Srbči. Druhotřídní Rakovník sice přijel na srbečské hřiště nekompletní, ale Srbeč, účastník III. třídy OP jej především zaskočila lepším nasazením a velkou chutí vyhrát. Dalo by se říci, že Olympie byla v mírné převaze, ale nedokázala si poradit s rychlými protiútoky. Ten první vyšel domácím okolo 25. minuty, a pak průběžně tento recept opakovali ještě několikrát
„Musím uznat, že Srbeč hrála velice dobře a my ji podcenili. nedokázali jsme zachytit její útočníky při brejcích a výsledek je takový, jaký je,“ řekl sportovně po utkání rakovnický kapitán Křováček.