Když se hrálo druhé kolo a Janov doma udolal Jesenici, která o víkendu porazila i Zavidov, zdálo se, že pěkně navázal na výkon z prvního zápasu a doma nebude dávat body zadarmo.

Když máme za sebou i třetí víkend a Janov je stále bez ztráty kytičky a navíc zvítězil 2:0 na Olešné a co víc – vede tabulku nejvyšší okresní soutěže, můžeme jen smeknout.

Na Olešné to nebyla náhoda. Placata dal oba góly Janova a oba padly v prvním poločase. Vždy moc dobře věděl, kam chce míč poslat, Janov nastřelil ještě břevno a jeho brankář zahodil nabídnutý pokutový kop.

V zápase padly dvě červené karty. Po jedné na každé straně. Kdo přeruší nováčkovi šňůru? Bude to už příští týden zavidov, kterému se vůbec nepovedl zápas v Jesenici? V Janově na malém hřišti to jistě nebudou mít svěřenci Zdeňka Pichnera jednoduché.

Olešná: Pavlíček - Ivančík, Hlavsa, Stuchl, Pakši (46. Prchal) - Ličman (62. Kurka), Zahradník, Hecht, Jirásek - Polášek, Drvota (62. J. Sládek). Trenér Jaroslav Kurka.

Janov: Kopáček – Kloub, Melč, Zrubec, Amler – Černý, Dušek, Vacek, Kinter – Placata, Frühauf. Střídali: Bejbl, Vágner. Trenér Milan Amler.