SK Benešov – Nové Strašecí 2:0 (0:0)

Hrál se vyrovnaný fotbal, ve kterém měli šance spíš hosté. Nejprve Hartman uvolnil L. Mrázka, kterému ale střelu vyrazil gólman na roh. V další akci po centru Razíma si Hartman nepočínal moc dobře, místo střely z malého vápna ještě vracel zpět na Schwendta, který už to bohužel nečekal.

Ve 24. minutě začal úřadovat rozhodčí, když pískl první pokutový kop. Domácí hráč ale poslal míč jen do břevna. Netrvalo to ani deset minut a po skrumáži ve vápně ukázal sudí na puntík znovu a ještě udělil Krupičkovi druhou žlutou plus červenou kartu. Ale ani teď  se domácí nemohli radovat, protože Kut vystihl, kam míč půjde.

Při odchodu z kabin do druhého poločasu bylo největším problémem pro kouče Mrázka uklidnit hráče. To ale ještě netušil, že v 55. minutě bude Benešov kopat i třetí penaltu, kterou už proměnil – 1:0. Domácí se poté vyloženě trápili a i Strašecí, které hrálo v deseti mělo více ze hry. dvakrát se dostal ke střele z vápna L. Mrázek, ale branku přestřelil. Do podobných míst mířil i Mžourek po centru D. Mrázka. V 87. minutě dostali hosté z rychlého protiútoku druhý gól a sudí zápas ukončil – 2:0.

„K utkání se nechci moc vyjadřovat, i domácí diváci se rozhodčímu smáli. Opravdu k tomu nemám slov… Kdyby Benešov nedal ani třetí penaltu, asi by se kopala i čtvrtá a pátá. I v deseti jsme se dostali do více šancí než domácí. Kdo to viděl, dá mi za pravdu," řekl zdrcený trenér Miloslav Mrázek.

Nové Strašecí: Kut – Razím, Bláha, Duchoň (35. Kroupa), Krupička – Hartman (40. D. Mrázek), J. Mrázek, L. Mrázek (86. Pejša), Vašák – Schwendt, Mžourek.