Právě hráči tohoto týmu celkem hladce porazili na domácím hřišti u Berounky mladé roztocké hráče 5:2 a zajistili si další postup do dalšího kola, ve kterém narazí na Kněževes, jež zdolala Mšec.

Kdo jiný mohl otevřít účet, než střelec OP Radek Polášek. Stalo se tak po centru Holečka. Ve 20. minutě se radovali Poláškovi spoluhráči podruhé – 0:2. Po půlhodině hry dostaly slovo i Roztoky, ale Olešná svůj menší výpadek pohlídala.

Pěknou akci po přestávce nachystal opět Polášek, který si hodil míč mezi dvěma obránci, kteří se o sebe zastavili a pak ještě olešenský kanonýr udělal brankáři kličku a završil hattrick – 0:3.

Domácí se dočkali snížení po rohu, když tečoval za Pavlíčkova záda merunu Mika. Klid a pohodu do řad Olešné vnesl technickou střelou Burian – 1:4. Šest minut před koncem stále ještě nebylo dobojováno. Po chybě v rozehrávce potrestal hosty Rasocha – 2:4.

V posledních pár minutách se ještě kopala penalta. Po faulu na Jiráska se úkolu zhostil Polášek a skóre bylo už konečné 2:5.

TJ Roztoky: Vrábík st. – Horáček (Krůta T.), Krůta V., Texl, Kněžík - Rous, Šindelář (Kaplan), Bělecký, Fikejz - Mika, Rasocha.
FC Olešná: Pavlíček - Hlavsa, Ivančík, Stuchl, Jirásek - Holeček J., Procházka T. (Jiránek), Ličman (Kurka), Burian - Polášek, Drvota.