Srbeč byla to této doby aktivnější, ale jakmile došlo ke dvougólovému navýšení, začala se věnovat defenzívě a bránila svůj výsledek. Šance ze strany hostů přicházaly, jenže samostatné nájezdy Roubíka a Kováře nebyly důsledné.

Donce ani vyložené šance v podobě střel od Roubíka a Polánka se neujaly. Ve druhém poločase hráli hosté od 60. minuty v přesile, protože Svítek uviděl červenou kartu po dvou žlutých. Chvíli po vyloučení udělala Srbeč chybu, kterou potrestal Roubík a snížil na 1:2. Další drama i přes velký nápor Českého Lva už domácí nedopustili.

„Po závěrečném hvizdu mělo utkání ještě dohru. Nejdříve domácí pořadatel a diváci slovně napadali naše hráče, aby se o pár minut později strhla mela před kabinami. Navíc domácí pomezní udeřil našeho maséra praporkem přes hlavu a do Srbče tak jela rychlá zdravotnická pomoc,“ vysvětlují na svých webových stránkách Kolešovice.

Na takováhle utkání by možná měla jezdit trojice delegovaných rozhodčích, třeba by se takovýmto komplikacím předešlo nebo se jim dalo včas zabránit.