Janov – Pavlíkov 1:0 (1:0)

Nepříliš pohledné utkání sebou neslo známky nerozehranosti obou soupeřů a těžkého terénu. První poločas byl ve znamení tlaku domácího týmu, ze kterého dokázal vytěžit pouze jednu branku, kdy si po trestném kopu Melče hosté nešťastnou tečí vstřelili vlastní gól – 1:0.

Ve druhé půli se hra vyrovnala a díky perfektním zákrokům brankáře Kopáčka, který dokázal udržel čisté konto, se podařilo domácím udržet těsné vedení a pojistili si páté místo v tabulce. Pavlíkov zůstává dál beznadějně poslední.

„Hráče bych pochválil za bojovnost, se kterou přistoupili k zápasu a za zodpovědné plnění příkazů trenérské dvojice," uvedl vedoucí mužstva Janova Tomáš Kinter.
„Všichni jsme se shodli na tom, že se jednalo o remízové utkání. Žádný z týmů si v podstatě nevytvořil nějakou gólovou šanci. My jsme měli spíš střely z hranice velkého vápna, které pokryl domácí gólman. Nám už jde v každém jarním utkání o „šest bodů" a zápas nakonec rozhodla jedna standardka, kdy jsme udělali chybu ve zdi, zeď se rozestoupila a po teči náš brankář již nestačil reagovat," nechal se slyšet trenér Pavlíkova Luboš Gebhart, který zároveň dodal, že do jarních bojů pokračují Pavlíkovští se stejným kádrem, jako na podzim.

Sokol Janov: Kopáček – Melč , Šťastný , Kloub (74. Alijevič), Čuda – Koukal , Rosa , Kail (79. Koukal) – R. Konvalinka, Peták (83. Bajer) – Linc

SK Pavlíkov: Melč – Škrlant (54. Konopásek), Hink, Polcar, Linhart (68. Samson), L. Gebhart, Bureš, Novák, Franěk, Kříž , Brož. ⋌