Jedná se o reprezentační dres dvaadvacetiletého fotbalisty, který je hráčem ruského Spartaku Moskva. Konkrétně ten z říjnového vítězného kvalifikačního zápasu na EURO, ve kterém Česká republika porazila a Anglii 2:1.

Celkový výtěžek aukce bude věnován na dobročinné účely. Konkrétně bude určen Marku Panuškovi. A to na úhradu nákladů odlehčovacího pobytu, případně více odlehčovacích pobytů, ve středisku respitní péče Volno.

Aukce dresu Alexe Krále nyní jedinou charitativní záležitostí, která je spojena s Letní ligou. Hlavní partner soutěže, společnost Metal Conexion, se celkovému vítězi, kterým se nakonec stalo Táborsko, rozhodl udělit částku 25 tisíc korun - s tím, že ji následně celou poskytne rovněž na dobročinné účely.

Během zápasu Benešova se Slavií Praha B pak proběhla aukce dresu Milana Škody, jejíž výtěžek byl věnován rodině malé Evinky z Benešova, která trpí Rettovým syndromem. A ten se vyšplhal až na 20 tisíc korun, kdy cena dresu tvořila polovinu celkové částky a zbytek rovným dílem doplnil klub SK Benešov a také fanoušci. Úspěšný dražitel nakonec dres poskytl mamince Evinky.