Rejšice – SK Rakovník 7:1 (3:0)

První gól dostali hosté už ve 14. minutě a do poločasu inkasovali ještě dvakrát. Zbytečné chyby, nepodržení míče a bojácné podstupování soubojů stálo Rakovnické body. Ve druhém poločase, za stavu 5:0, vysunul z ojedinělého útoku na domácí branku Fojtík Podraného a hosté vsítili čestnou branku – 1:5.

Aby Rejšice potvrdily svoji kvalitu, našly skulinku v rakovnické síti ještě dvakrát.

„Hned po zápase jsem nechtěl utkání rozebírat, uděláme to až v úterý na tréninku. Nicméně pár vět jsme si poté stejně řekli a kluci to ví moc dobře i bez mého komentáře. Za své výkony se omlouvali, přesně si vybavují, co bylo špatně. A že bylo špatně skoro všechno. Navíc chyby, po kterých padla většina gólů, udělali paradoxně ti zkušenější hráči, na které spoléháme. Asi na nás leží deka, které se musíme co nejdřív zbavit a pak to půjde.

Když to nejde fotbalově, musíme alespoň bojovat. Bohužel mladší kluci s méně zkušenostmi pak nechtějí míč a mají strach hrát. To musíme odbourat. Jiné varianty se sestavou nemáme, tak je to jen a jen na nich. Mrzí to mě, mrzí to samozřejmě i hráče. Neudržíme míč, kazíme druhou třetí přihrávku, nepodstupujeme souboje. Útočníkům chybí síla ve vápně. Je třeba zapomenout a věnovat se dvěma nadcházejícím domácím zápasům," zhodnotil první koučování na lavičce SKR Miroslav procházka.

SK Rakovník: Šimek – P. Tvrz (85. M. Tvrz), Hornof, Beneš, Severin – Mates, Fojtík, Sklenka, P. Červený (46. Jiránek) – Podraný (79. Sodomek), Isteník (70. Z. Červený).