Sokol Janov – SK Lány 1:1 (1:0), p.k.: 4:3

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří si vytvořili několik vyložených šancí, z nichž jednu dokázali díky Konvalinkovi ve 25. minutě využít – 1:0. Neproměněné šance z prvního poločasu nakonec stály Janov bod, když v 75. minutě srovnal Rajgl.
Bonusový bod získali domácí, kteří odskočili osmé Lužné na rozdíl tři bodů.

„Dnes se opět projevila absence našich klíčových hráčů v základní sestavě. Před těmi, kteří nastoupili na pažit, musím smeknout, k zápasu přistoupili zodpovědně a hráli na plný plyn. Škoda našich neproměněných šancí, mohli jsme vést ve 45. minutě již 3:0 a nikdo by se nedivil," popsal průběh prvního poločasu vedoucí Sokolu Janov Tomáš Kinter a pokračoval v hodnocení. „V druhé půli jsme polevili v tlaku na bránu, začali jsme zaostávat v osobních soubojích a soupeř toho 15 minut před koncem zápasu využil ke vstřelení vyrovnávacího gólu. Při penaltovém rozstřelu jsme tentokráte proměnili všechny pokutové kopy a naopak brankáři Melčovi se podařilo dvě penalty soupeře zneškodnit, a tak prémiový bod zůstal na domácí půdě."

Sokol Janov: Melč – Kloub Haluza, Čuda, Linc – Bajer, Rosa, Kail, Skoupý – Konvalinka (81. Karnafel)– Peták.

SK Lány: Novák – Krob, Loskot, Švigár, Krátký – Matějka, Jirava (46. Mocsonoky), Švolba, Dolák – P. Dudášik (63. D. Dudášik), Reichl, (Rajgl).