Florbalový turnaj žen: Mimořádná nabídka pro něžné pohlaví. Každým rokem bojují ženy o Vánocích proti mužům ve florbalovém turnaji.
Letos poprvé se rozhodli organizátoři uskutečnit vyloženě ženské setkání příznivců tohoto sportu. V neděli 12. prosince od 8:30 se uskuteční v případě zájmu turnaj florbalistek. V našem regionu i přesto, že se zde nehraje žádná registrovaná soutěž, je tento sport oblíben. Děvčata, ženy, dejte dohromady svůj tým a přepište florbalovou historii a společně s vámi založíme novou tradici. Váš zájem obraťte na Bedřicha Kocha na tel. 736 646 677 nebo na tel. 313 515 557. Přihlášky budou k dispozici v recepci sportovní haly. Uzávěrka učastníků bude v úterý 7. prosince. Těšíme se na Vaši účast.

Fotbalový turnaj: TJ TZ Rakovník pro vás připravila tradiční turnaje v předvánočním čase. Fotbalový turnaj se koná ve sportovní hale v sobotu dne 18. prosince od 9.oo hodin. Případní zájemci okamžitě kontaktujte známé telefonní číslo 736 646 677 Bedřicha Kocha nebo si vyzvedněte přihlášku, vyplňte ji a hned se přihlaste. Odevzdaná přihláška z vás teprve udělá účastníka tohoto turnaje. O turnaj je velký zájem a proto neváhejte, protože počet mužstev je omezen.

Florbalový turnaj mužů: Divák, který si oblíbil florbalové klání nebude ochuzen ani v čase předvánočním. V neděli 19. prosince od 9.oo hodin bude patřit hala pro změnu florbalistům. Také tento turnaj získal své oblíbence. I když je o trošku mladší než jeho fotbalový bratr, má své fanoušky a je velmi vyhledávaný i mimo rakovnický okres. Proto i vy, kteří máte rádi hru s dírkovaným míčkem dejte dohromady tým a přijďte si zahrát populární sport zvaný florbal. Také v tomto případě platí pravidlo, kdo dřív přijde, ten hraje. Přihlášky nebo bližší informace na tel. B. Koch 736 646 677, recepce sportovní haly.

BEDŘICH KOCH