Na hřišti obklopeném několika zavřenými uhelnými šachtami si hostující Lvice musely na první úspěch počkat docela dlouho, až do 26. minuty. To Dubcová nahrála před bránu Churanové a ta nezaváhala. Do přestávky se trefila ještě jednou a skórovala rovněž Pázlerová.

Náskok 3:0 byl jasný, navíc Libušín kladl stále slabší odpor, přece jen je v soutěži jasně poslední. Na druhou stranu je místní mladý šéf Roman Zeisl hodně aktivní třeba při pořádání turnajů a ten letošní naplánoval pro muže i ženy na 7. – 8. července. Do Libušína se můžete hlásit i vy.

Ale zpět k utkání Pavlíkova, který také ve druhém poločase zápas kontroloval a přidal další tři góly. Dubcová se trefila dvakrát (jednou z pokutového kopu) a v poslední minutě upravila na 0:6 dopisovatelka Rakovnického deníku Alžběta Brabcová.

Trenér Pavlíkova Miroslav Macák byl rád, že poslední zápas sezony byl pohodový. „Uhráli jsme zasloužené vítězství, které mohlo být daleko vyšší. Všem hráčkám děkuji za výkon i za celou jarní část," řekl Macák.

Baník Libušín – SK Pavlíkov 0:6 (0:3). Branky: Churanová a Dubcová 2, Pázlerová, Alžběta Brabcová.

Pavlíkov: Dolejšová – Andrová, Bártová, Vajcová, Šarlingrová – Kieryková, Alžběta Brabcová, Pázlerová, Kutílková – Churanová, Dubcová. Střídaly: Adéla Brabcová, Wittmannová.