Třtice – Branov 1:4 (1:3)

Odhodlaný Branov vstoupil do zápasu stejně jako jeho soupeř, jen neměl možnost střídání. Ohrožení přišlo nejprve ze sálovky Bauera, ale na druhé straně i Trkala. Pěknou šanci jít do výhody sám na brankáře dostal Mácha, ale faul neustál, a tak Branov kopal jen trestňák, ze kterého nic nebylo. Za chvíli už balon v síti skončil po první pohledné akci Hlavla, Máchy a střelce Bauera – 0:1.
Jenže pak Třtice dobře rozehrála rohový kop a Pošta srovnal. Další šanci měl výborně hrající Bauer, ale využil až té následující, kdy předložil T. Kochovi – 1:2.

Chaloupka nevyužil loženku Třtice a chvíli na to už šel T. Koch zase sám a prostřelil Urbanoviče na zadní tyč. Druhá třetina nabídla hned nastřelenou tyč v podání Chaloupky. Vedle mířil i Mácha po spolupráci s Havlem. Když už se netrefil ani kapitán Trkal, zápas už neměl takový náboj a čtvrtý gól padl snadno. Mácha narazil Havlovi a bylo to 1:4. I přes téměř jasný stav začalo utkání nabírat zbytečné projevy nespokojenosti. Poslední šanci Branova zhatil na poslední chvíli Urbanovič včasným výběhem a upálením míče na tribunu.

Slabce – Řevničov 0:8 (0:3)

Hra převážně na jednu branku převažovala skoro po celý zápas. Slabce se soustředily na bránění, ale vpřed jim chyběly síly. Dvakrát zastavil míč svým tělem brankář Gajdoš. Marek Tóth přiklepl Hartmanovi a první gól byl na světě. První střelu na strážce Řevničova vyslal až Truxa. Na 2:0 zvýšil Harman, když opět vyjel dopředu a zakombinoval s Markem Tóthem.

Pak Slabce zachránily gól na brankové čáře, ale na další útok už byly krátké. To se opakovala téměř nacvičená akce, tentokrát to byl Hartman, kdo zatáhl míč po lajně a předložil Arnoštovi – 0:3. Před poločasem ještě vypustil pěknou jedovku na zadní tyč, ostatně jak to umí, Martin Tóth – 0:4. Hned v druhé patnáctiminutovce to zkusil ten samý hráč znovu, ale střela jen těsně lízla konstrukci. Na druhé straně to zkusil Vicjan, ale marně. Další krásná kombinace mezi Hoškem a Markem Tóthem skončila také v síti.

Totožná gólovka se opakovala záhy, kapitán Hošek tentokrát skóroval po přihrávce Arnošta – 0:6. Ze své dílny techniky vytáhl jednu zbraň klasicky i Marek Tóth a samostatný průnik nesobecky předal Arnoštovi před prázdnou – 0:7. Poslední osmá branka v podání Hartmana už jen navýšila střelecké konto.

Kings Rakovník – Přílepy 3:1 (2:0)

Toto utkání mělo být ze všech nejjasnější, protože se potkaly podle tabulky protilehle umístěné týmy. Jenže outsider z Přílep začíná být stále lepší a pěkně „Kingy“ potrápil. Nejprve měli šance Vávra a J. Došek, ale Kvasnička stál vždy dobře. Na střelu z dálky od nováčka v dresu Kings Stuchla už gólman nestačil – 1:0.

I nadále se Přílepy snažily o kombinaci a dokázaly hrát se soupeřem vyrovnanou partii. Zkušenosti však hrály pro domácí, navíc si pak Hanych dal vlastence – 2:0.

Ve druhém poločase se k brance dostal po několikáté Čihař, ale mířil buď vedle, nebo jeho střela neměla razanci. Ve 20. minutě se už hosté dočkali, když vypálil Vaníček a odraženou střelu krásně dorážel pumelicí Klouček. Od tyče zapadl míč do branky – 2:1. Koncem zápasu se ukázal opět nováček Stuchl, když umístěnou střelou poslal merunu na zadní – 3:1. Pak už zazvonila jen tyč po Vávrově akci.