Na Městském stadionu v Rakovníku se sešla kvalitní účast: Dukla Praha, SK Dynamo České Budějovice, FK Hořovicko, SK Roudnice nad Labem, Bohemians 1905 Praha, Ravel Junior Ústí nad Labem, ČLU Beroun a domácí přípravky SKP Rakovník. Pět z těchto mužstev hraje přebory svých krajů. Hrálo se systémem každý s každým 1 x 25 minut bez přestávky. Turnaji vyjma občasného větru přálo počasí a k vidění byla řada hezkých utkání a momentů po celý den. Domácí mužstvo chtělo navázat na slibnou zimní přípravu a před domácím publikem potvrdit své výsledky z přípravy. Hned v prvním zápase vyprovodil SKP ze hřiště Hořovicko 6:0. V zápase s vedoucím mužstvem přeboru Prahy Bohemians byl soupeř lepší a zaslouženě se ujal vedení 1:0. Posledních pět minut bylo ovšem v režii SKP a bojovností se podařilo vyrovnat v poslední minutě na 1:1. Po vítězství nad Berounem 3:0 přišlo na řadu Dynamo Č.B., a to byl skutečně nejkvalitnější celek turnaje, který hrál systémem jedna klička a nahrávka. Rakovník podlehl 0:3. V zápase s Ravelem Ústí se soupeř dostal do rychlého vedení, ale pak hra mužstva (asi nejlepší na celém turnaji) výsledek obrátila na konečných 5:2. V duelu s Roudnicí zvítězili Rakovničtí 2:1. Poslední zápas s Duklou Praha velel domácím vyhrát a vítězství by bez vlivu ostatních zápasů znamenalo druhé místo. Dukla zjevně nestačila fyzicky a po pěti minutách odpadla, vítězství 2:0 bylo na světě a stejně tak celkové 2. místo.
„Turnaj byl z našeho pohledu kvalitně obsazen. Naše druhé místo je sice krásné, ale k tomu nám pomohlo zaváhání a překvapivé výsledky ostatních zápasů, Bohemka remizovala s Dynamem, Ravel porazil Bohemku, my zase Ravel, stejně tak Roudnice a i Hořovicko sebraly body favoritům… Hra z naší strany oproti zimním výsledkům byla slabší, naopak hra Dynama byla to, co bychom si představovali nebo o co bychom se měli alespoň pokusit, “ uvedl pro Rakovnický deník trenér Josef Sýkora.