OP dorostu - 2. kolo: Tn. Rakovník B - SK Lány 1:3 (1:1) – (Švelch), FC05 Zavidov - B. Lubná 5:0 (1:0), ČL Kolešovice a TJ Čistá – volno.
1. SK Lány⋌ 2 2 0 0 7 : 3 6
2. TJ Čistá⋌ 1 1 0 0 4 : 0 3
3. FC05 Zavidov ⋌2 1 0 1 6 : 3 3
4. Tn. Rakovník B⋌ 2 1 0 1 4 : 4 3
5. ČL Kolešovice ⋌1 0 0 1 2 : 4 0
6. B. Lubná ⋌2 0 0 2 0 : 9 0

OP st. žáků - 2. kolo: ČL Kolešovice - SK Pavlíkov 1:3 (1:1) – (Ritter), Sp. Lužná - Tn. Rakovník B – odloženo, B. Rynholec - Ch. Mutějovice 1:2 (0:1) – (Brabec), ESTA Oráčov - FC Po Olešná 2:11 (0:3) – Vodrážka F. 2 – Sládek J. 7, Cajthaml 2, Bauer, Kalous), SK Senomaty - TJ Roztoky 0:4 (0:2) – (Bureš 2, Hlavatý, Pudil), SK Lány - TJ Slabce 1:2 (0:0) – (Klomínský).
1. TJ Roztoky ⋌2 2 0 0 16 : 0 6
2. FC Po Olešná ⋌2 2 0 0 14 : 3 6
3. TJ Slabce⋌ 2 2 0 0 9 : 3 6
4. Ch. Mutějovice ⋌2 2 0 0 9 : 3 6
5. Tn. Rakovník B ⋌1 1 0 0 10 : 0 3
6. SK Lány⋌ 2 1 0 1 7 : 2 3
7. SK Pavlíkov ⋌2 1 0 1 3 : 11 3
8. B. Rynholec⋌ 2 0 0 2 2 : 5 0
9. Sp. Lužná⋌ 1 0 0 1 2 : 7 0
10. ČL Kolešovice⋌ 2 0 0 2 1 : 9 0
11. SK Senomaty ⋌2 0 0 2 2 : 11 0
12. ESTA Oráčov ⋌2 0 0 2 2 : 23 0

Okr. pohár st. žáků - předkolo: Tn. Rakovník B – FC Po Olešná 1:0 (0:0) – (Roušavý), ESTA Oráčov – SK Senomaty 1:7 (0:3) - (Svatoň – Lisner 6, Hlavsa), TJ Roztoky – SK Pavlíkov 3:0 – kont. – hosté se k utkání nedostavili, Sp. Lužná – B. Rynholec 0:3 – kont. – domácí se k utkání nedostavili. Odvety jsou na pořadu 22. září 2010 od 16:30 hod.

OP ml. žáků - 2. kolo: TJ Roztoky - SKP Rakovník 3:0 (2:0) – (Pidrman 2, Skramuský), Sp. Řevničov - TJ Čistá 1:4 (1:0), SK Rakovník - Sp. Lužná – nehlášeno.
1. TJ Čistá ⋌2 1 0 1 7 : 5 3
2. SK Rakovník ⋌1 1 0 0 3 : 1 3
3. TJ Roztoky ⋌2 1 0 1 4 : 3 3
4. Sp. Lužná ⋌1 1 0 0 4 : 3 3
5. Sp. Řevničov⋌ 2 1 0 1 4 : 5 3
6. SKP Rakovník⋌ 2 0 0 2 1 : 6 0

OP st. přípravek - 2. kolo: Tn. Rakovník - FK Kněževes 13:0 (6:0) – (Pelc 5, Drozda 2, Palma 2, Beneš J. 2, Moravčík, Kutílek), SKP Rakovník B - So. Janov 2:4 (1:1) – (Itner, Pecháč – Hlaváček, Hokeš, Rais, Holátko), SK Pavlíkov - SKP Rakovník 0:5 (0:2) – (Šrédl 2, Devera, Tesař, Kadar).
1. Tn. Rakovník⋌ 2 2 0 0 23 : 0 6
2. SKP Rakovník ⋌2 2 0 0 10 : 0 6
3. So. Janov ⋌2 1 0 1 6 : 5 3
4. FK Kněževes ⋌2 1 0 1 3 : 15 3
5. SKP Rakovník B⋌ 2 0 0 2 2 : 9 0
6. SK Pavlíkov ⋌2 0 0 2 0 : 15 0

OP ml. přípravek - 2. kolo: Tn. Rakovník - So. N. Strašecí 2:5 (0:1) – (Minařík 2 – Kleveta 2, Červenka, Balon, Skita), SK Pavlíkov - SKP Rakovník 0:8 (0:4) – (Havel 3, Vydra 2, Itner 2, Hrouda), Sp. Řevničov – volno.
1. SKP Rakovník ⋌2 2 0 0 17 : 5 6
2. So. N. Strašecí ⋌1 1 0 0 5 : 2 3
3. Tn. Rakovník ⋌2 1 0 1 5 : 5 3
4. Sp. Řevničov ⋌1 0 0 1 5 : 9 0
5. SK Pavlíkov ⋌2 0 0 2 0 : 11

JAROSLAV KRAUS