Jeneč – Městečko
3:0 (1:0)

Skóre se měnilo poprvé po dvaceti minutách hry. Domácí rozehrávali trestný kop, na vápně byl volný hráč, který střelou k tyči poslal svůj tým do vedení – 1:0. Městečko ale nezůstávalo úplně pozadu – v šancích po centrech z pravé strany se ocitli chvíli po sobě oba Urbanové, ale ani jednomu se nepodařilo trefit branku. Ve třicáté minutě mohl ještě srovnat J. Urban, ale jeho ránu vyrazil brankář jen na roh.
Do druhé půle vstoupili hosté aktivněji, byli více u balonu, ale směrem dopředu se nedokázali prosadit. Co nedokázalo Městečko, dokázal soupeř. V 70. minutě reklamovali Městečtí ofsajd, který ale nebyl odpískán a domácí útočník pohodlně zakončil – 2:0. Hosté se snažili o vyrovnání a všechno vložili do útoku, což znamenalo šance pro Jenečské snadněji pronikat do otevřené obrany. Jeden takový průnik znamenal i další domácí radost, když v 90. minutě přidala Jeneč pojistku v podobě třetí branky.
„Přístup k zápasu určitě nebyl ideální, tušení, že zápas nezvládneme, jsem měl už v pátek. Bohužel za přístup a za předvedenou hru jsme si bodovat nezasloužili,“ přiznal trenér Stanislav Jansa.

Městečko: Kopernický – Heger, Langmajer, Bestajovský, Kučera – Urban P., Hadrava, Urban J., šnídl J. – Červený, Blecha. ⋌