Mělník – SK Pavlíkov 0:7 (0:3)

Do utkání vstoupily pavlíkovské ženy příliš lehkomyslně a domácí celek podcenily. A tak se v úvodních minutách prvního dějství odehrávala vyrovnaná partie, i když je pravdou, že hosté měli daleko více brankových příležitostí, ale ani jedna neskončila za zády domácí gólmanky. V 26. minutě utkání se podařilo hostům konečně vstřelit Kulhánkovou vedoucí branku – 0:1. Jenže místo toho, aby pavlíkovské hráčky plnily pokyny své trenérky, nechaly si vnutit styl hry domácího celku. Což se odrazilo i na kvalitě zápasu. Ve 35. minutě se opět trefila do černého Kulhánková – 0:2. O čtyři minuty později měli hosté z Pavlíkova výhodu pokutového kopu. K míči se postavila Pazlerová. Bohužel nedala. Svoji chybu napravila v samotném závěru utkání, kdy mířila přesně – 0:3.

O poločas bylo v pavlíkovské kabině rušněji. „Trochu jsem na děvčata musela zvýšit hlas. Řekla jsem jim o chybách, kterých se musí vyvarovat,“ komentovala dění v kabině trenérka Kociánová. To se také projevilo i na samotné hrací ploše. Hostující děvčata naprosto jasně přehrávala domácí tým, hrála i pohledný fotbal. V 54. minutě nastal čas Pazlerové. Tak zvýšila na rozdíl čtyř branek – 0:4. V 64. minutě to bylo už 0:5, když se opět trefila Pazlerová. O čtyři minuty později ta samá hráčka přidala svou čtvrtou branku v utkání – 0:6. Na konečných 0:7 upravila výsledek dravá útočnice K. Slavíková.

„Děvčata stále nehrají tu hru, kterou od nich očekávám, ale hrají takový standard. Osobně se mi líbil tandem Šarlingrová – Brabcová, která nastoupila v druhé půli a oživila hru. Věřím tomu, že vstřelení tolika branek určitě děvčata nabudilo a že jim to určitě pomůže v dalších těžkých zápasech,“ vrátila se k utkání trenérka SK Pavlíkov Irena Kociánová.

SK Pavlíkov: Abrrentová – Šarlingrová, Bártová, Křišíková (72. Procházková) – Slavíková, Dolejšová (60. Seidlová) , Hejdová, Broumová – Kutílková (46. Brabcová), Kulhánková, Pazlerová.

V dalším utkání změří své síly hráčky SK Pavlíkov na svém hřišti v sobotu od 15 hodin s Holoubkovem, který vede bývalý kouč Pavlíkova Miroslav Macák.