FK Hředle – Sp. Lužná 1:1 (0:0)

Zápas začal již zmíněnými nepřesnostmi a také zaváháním při zakončení. Nejprve měli šance hosté, kteří pokusy Chládka a Kouly skóre neměnili. Pak přišly šance domácích, kteří se mezi tři tyče nemohli trefit, a když už se to podařilo, tak hosty výborně podržel gólman Rác.

Zápas navíc chytil „vyhecovaný styl“ a souboje nebyly vůbec jednoduché. Tím poločas skončil. Hned ve 49. minutě přišel z levé strany hřiště pěkný centr a domácí Šerák jej uklidil do branky – 1:0.

Lužná mohla děkovat opět Rácovi, který zasáhl proti osamocenému Roubíkovi. Na druhé straně pálil do brankáře jen Scholer. Smršť šancí na obou stranách byla doprovozena i první červenou kartou pro Lukeše (Lužná).

V 83. se dokázali prosadit i hosté, kteří měli příležitostí méně než domácí, ale Šnajdr se úkolu zhostil dobře – 1:1. Před koncem zápasu poslal rozhodčí i domácí fotbalisty do deseti. Výsledek se už nezměnil.

Sparta Lužná: Rác , Volráb - Urik - Staněk - Koula , Ambrůžek ( 49. Falbr) - Lukeš - Košulič - Chládek ( 56. Šnajdr), Drenko - Scholler (78. Grill).