Nové Strašecí – Litol 2:0 (0:0)

V prvním poločase se diváci branky nedočkali. Hrálo se především ve středu hřiště a s minimem šancí na obou stranách. Hosté dvakrát zahrozili ze standardních situací a Strašecí zase Štikou, který společně s Kudelou naskakoval na centrovaný balon, ale do branky se ho vpravit nepodařilo.

Druhá půle se povedla lépe domácímu týmu. Černý postupoval sám na brankáře a ještě přihrál do strany Kudelovi, který zakončoval do prázdné branky - 1:0. Druhý gól přidal opět Kudela, když po svém samostatném úniku po levé straně prostřelil brankáře na zadní tyč – 2:0. Čtvrt hodiny před koncem byl vyloučen Štika za to, že strčil do litolského hráče. Strašecí tak o deseti bránilo svůj dvoubrankový náskok. Pouze jediná šance ohrozila Kutovu branku v samém závěru, když v devadesáté minutě zblízka přestřelil hostující hráč.

„První poločas bych řekl, že hosté byli o trošku lepší, ale v tom druhém jsme byli lepší my a to hlavně díky tomu, že jsme se vyrovnali hostům v agresivitě, tvrdosti a zrychlili jsme hru. Celkově musím říct, že naše vítězství bylo zasloužené. Dnes musím mužstvo pochválit hlavně za obrannou činnost - že jsme nepouštěli hosty do nějakých větších šancí,“ vyjádřil se po utkání spokojený trenér Miloslav Mrázek

Nové Strašecí: Kut – Štika, Pejša, Duchoň, Šebesta – Mrázek J., Tlustý (78. Soukup), Mrázek L., Vašák – Kudela (90. Hořejší), Černý.