Senomaty – Lužná 1:2 (0:2)

Začátek utkání se odehrával většinou ve středu hřiště s mírnou převahou hostující Lužné. Ve 22. minutě vysunul Fronk dlouhou přesnou přihrávkou Krumhanzla, který otevřel skóre utkání 0:1. Senomatští se snažili o vyrovnání, ale proti stál velmi dobře chytající Rác a celá obrana v čele s Chládkem. Když se blížil konec prvního poločasu, opět udeřili hosté. Mladík Grill si po sólu poradil s domácím brankářem a zvýšil vedení hostů – 0:2.

Druhá půle začala náporem senomatského mužstva, který vyústil po rohovému kopu a hlavičce Ambrůžka ve vlastní branku hostů – 1:2. Tlak Senomatských stále sílil, ale hostující mužstvo dobře bránilo a podnikalo rychlé protiútoky do otevřené obrany domácích. V závěru utkání měly Senomaty stoprocentní šanci k vyrovnání, ale Rác skvělým zákrokem zachránil svůj tým a Sparta si tak z horké půdy Senomat odvezla cenné tři body.

„Mužstvo podalo velmi dobrý, disciplinovaný výkon a získalo tak cenné tři body ze hřiště soupeře. Je zajímavostí, že jsme získali víc bodů na hřištích soupeřů než doma. Důležité bylo, že jsme dobře uhlídali nejlepšího střelce domácích Vávru, který se prakticky nedostal do šance a byl
v 2. poločase vystřídán. Pochvalu zaslouží celý kolektiv, ale přece jenom bych vyzdvihl výkon Krumhanzla, Chládka a brankáře Ráce," zhodnotil utkání za vítěznou Lužnou vedoucí mužstva Ladislav Rác st.

Senomaty: Kučaba – Kodeš, Hudák, Tajbl, Polcar (88. Sailer) – Trešl, Katona, Králička (76. Jelínek), Karnold – Mácha, Vávra (78. Zápal).
Lužná: Rác – Kopernický, Chládek, Rek, P. Staněk – Krumhanzl (70. J. Staněk), Grill, Ambrůžek, Fronk – Kolínský, Mašek (63. Sláma). ⋌