Turnaj se konal v sobotu. Své fotbalové schopnosti a kombinační hru zde mezi sebou porovnalo pět týmů z rakovnického okresu.
Kolešovičtí měli hned dvě želízka v ohni, neboť sestavili A tým a B tým. Zpestřit si zimní přípravu přijel ještě Oráčov, Zavidov a Lubná.
„Pro všechny máme připraveny fotbalové míče a diplomy. Vítěz ještě dostane pohár,“ prozradil trenér starších žáků Českého lva Kolešovice, Josef Sachr. Ten se na organizační přípravě podílel se svým kolegou, trenérem mladších žáků Liborem Drozdou. Pomocnou ruku podal i trenér kolešovického A týmu Pavel Barthel, který se ujal role turnajového sudího.
Celé klání mělo i jednu zajímavost. Po odehrání všech soutěžních utkání, přišla na řadu konfrontace mezi trenéry a nejlepšími hráči jednotlivých celků. „Sice jsme prohrávali 2:0, ale nakonec jsme je rozdrtili 6:2,“ řekl s nadsázkou za trenéry Sachr. Při závěrečném vyhlášení výsledků turnaje předal všem týmům věcné ceny kolešovický starosta Martin Dvořák.
„Chtěl bych poděkovat starostovi obce a paní ředitelce. Myslím si, že spolupráce mezi obcí, školou a fotbalovým oddílem je dobrá a funguje,“ dodal na závěr Sachr.

1. místo – Kolešovice A
2. místo – Zavidov FC 05
3. místo – Baník Lubná
4. místo – ESTA Oráčov
5. místo – Kolešovice B