„Zápas hodnotím pozitivně, i když tomu výsledek moc neodpovídá. Škoda neproměněných šancí. Nyní se musíme soustředit na nadstavbovou část, která nás čeká za dva týdny,“ dívá se dopředu předseda FK Zdeněk Učík.

Hostující hráčky se dostaly do vedení, když vysoká Psotková vyhrála souboj s gólmankou Havlíkovou mimo pokutové území a zakončila do prázdné brány. Rakovničanky mohly vyrovnat, ale Landeskovou a Bezchlebovou zastavilo od radosti břevno.

Ihned po přestávce opět Psotková nekompromisně střelou pod břevno zvýšila. FK Rakovník reagoval vzápětí. Landesková vysunula Lodeovou a ta střelou na zadní tyč vrátila svůj tým do hry. Poté Kubešová dlouhým pasem našla opět Lodeovou, která však byla gólmankou vykryta. Tento okamžik byl zlomový, neboť od této chvíle si hodonínské hráčky na hřišti dělaly, co chtěly. Po rychlém protiútoku a chybě v rozehrávce Rakovník inkasoval ještě dvakrát.

FK Rakovník: Havlíková – Ajksnerová, Hajnová, Kubešová, Rubešová Karolína – Erbová, Landesková, Fedorková, Mynajová (55. Podpěrová), Lodeová (83. Špatná) – Bezchlebová.,