FK Rakovník – 1. FC Olomouc 2:3 (0:1)

Z prohry byl zklamán i kouč FK Rakovník Milan Klos. „Co říci k dnešnímu zápasu. Snad jen to, že jak špatně jsme začali, tak špatně jsme i skončili. Fotbal je o chybách a my jsme udělali o jednu víc než soupeř, proto jsme prohráli. Je třeba, aby si z tohoto zápasu vzaly holky ponaučení a pochopily, že přemíra motivace je někdy na škodu. Pro mě osobně je to velké zklamání."

Po úvodním vzájemném oťukávání se přenesla aktivita na kopačky olomouckých hráček. Po nastřeleném břevnu korunovaly svůj výkon gólem v 28. minutě. Na střelu pod břevno z hranice pokutového území Havlíková nedosáhla – 0:1. Poslední pětiminutovka prvního poločasu sice patřila domácím hráčkám, ovšem bez gólového efektu.

Snaha domácího týmu o vstřelení branky se přenesla i do druhé půle a v 52. minutě byla tato snaha odměněna. Po rohovém kopu Lodeové se svým důrazem v malém vápně prosadila Černá – 1:1. V 62. minutě šly domácí fotbalistky dokonce do vedení. Fedorková vlétla mezi obránkyni a brankářku a špičkou kopačky píchla míč do branky – 2:1. Za 3 minuty však bylo vyrovnáno. Poprvé nevyšel ofsajd systém a Jarošová si se šancí tváří v tvář Havlíkové poradila – 2:2. Snaha Rakovničanek rozhodnout zápas se promítla jen do počtu rohových kopů. Osudovou se stala 75. minuta, kdy nedorozumění obrany potrestala hostující útočnice Peňázová přehozením Havlíkové – 2:3. Zbytek utkání se rakovnické hráčky hnaly za vyrovnáním, ale výsledkem byla jen pěkná střela Lodeové, kterou hostující brankářka Švajdová zázračně vyrazila.

FK Rakovník: Havlíková – Ajksnerová, Kubešová, Lodeová, Brücknerová – Černá, Fedorková, K. Rubešová, Fadrhoncová – Bezchlebová, Kobesová.
Trenér: Milan Klos.