První poločas se hrál zcela v režii rakovnického týmu. Bohužel se hráčky předháněly, která zahodí větší tutovku. Gólově se prosadily až po čtvrthodince zápasu po dorážce Ajksnerové. V další čtvrthodince vlastně o výsledku rozhodly třemi brankami, dvakrát se prosadila Landesková a jednou Erbová. V závěru poločasu domácí hráčky snížily po chybě Kubešové.

Ve druhém poločase se hra hostujícího týmu přizpůsobila hře domácích, což znamenalo nakopávání zbytečně dlouhých balónů. Přesto v 57. minutě FK Rakovník své vedení navýšil díky Landeskové, která tak završila hattrick. V poslední půlhodince se nevyvarovaly rakovnické hráčky chybám. Tu Lodeové v 61. minutě a Králíkové v 82. minutě domácí hráčky potrestaly a upravily na, pro ně přijatelných 3:5.

Trenér Milan Klos měl přes postup ke spokojenosti daleko. „Opět jsme neproměnili tutové šance a soupeři darovali velmi lacino a po hrubkách branky. Na hřišti to potom vypadalo strašně a místo jednostranného zápasu z toho bylo málem drama. Jsem hodně nespokojený. Takto se fotbal nehraje.“

FKR: Havlíková - Králíková, Kubešová, Černá – Ajksnerová, Erbová (46. Fadrhoncová), Fedorková, Brücknerová – Bezchlebová, Landesková, Lodeová. Trenér: Milan Klos.

Zdeněk Andr