FK Rakovník – AFK Slavia Malešice 2:0 (2:0)

Přestože soupeř přijel jen s deseti hráčkami, byla hra od úvodního hvizdu překvapivě vyrovnaná. Útoky domácích hráček však byly hodně nebezpečné. Kýžená branka do sítě Malešic padla v 21. minutě, kdy Lucie Churanová unikla po brankové čáře a předložila Bezchlebové, která trefila brankářku, dorážce Černé už ale nikdo nezabránil – 1:0. Další pěkná fotbalová akce se zrodila ve 32. minutě. Novotná vysunula Černou, která předložila nabíhající stoperce Stránské, jejíž střela z deseti metrů zaplula do malešické branky – 2:0.

Ve druhém poločase spíše ubývaly síly rakovnickým hráčkám, což přineslo hodně šancí i na straně Malešic. Naštěstí předvedl hostující tým žalostnou koncovku. A protože i rakovnické šance zůstaly nevyužity, skóre se ve druhé půli neměnilo.

Trenér FK Rakovník Milan Klos i přes výhru a záchranu příliš pokojen nebyl. „Sice jsme vyhráli, tak bych měl být spokojený. Ale dovolím si říci, že jsme byli horším týmem. V prvním poločase jsme zahodili snad šest tutovek a ve druhém už to byla jenom hrůza. Vím, že máme hodně mladý a nezkušený tým, ale co mi vadí nejvíc, je, že si hráčky nedají říci a pak to podle toho vypadá."

FK Rakovník: Horáčková – Ajksnerová (57. Brücknerová), A. Churanová, Stránská, K. Roubíková – Černá, Novotná, Fedorková, K. Rubešová – Bezchlebová (46. Králíková), L. Churanová. Trenér: Milan Klos