Velkého úspěchu dosáhly Kolešovice na Olešné, kde se dostaly do dvoubrankového vedení a až v samém závěru museli domácí snížit z pokutového kopu – 2:1. Další plichta se zrodila v Lužné.

Olympie opět i díky Kochovi v brance znovu během devadesáti minut neinkasovala a v penaltové loterii jí dokonce vyšly oproti minulému týdnu pokutové kopy. Dva z nich totiž B. Koch znovu vyčapal a Rakovník vyhrál po bezbrankovém stavu na desítky 3:1.

Lužná je s bodem spokojená. Jasné vítězství si připsaly Jesenice, Hředle i Kněževes, a Janov v druhém domácím zápase po sobě sebral body předposledním Senomatům. Doma ho čeká i další, už třetí utkání hned v následujícím kole.

Lišany podaly velmi sympatický výkon proti rakovnické rezervě, která nemohla dlouho najít recept na kompaktní defenzivu svěřenců Václava Švelcha.

II. třída - 5. kolo
FC Jesenice - FC 05 Zavidov B 9:1 (4:0) – (Balý 3, John J., Pfeifer, Jeníček, Casas, Fiala, PIchner vlastní – Loula), SK Pavlíkov - FK Hředle 0:5 (0:2) – (Ďurina 2, Vitner, Hošek, Holý M.), Sp. Lužná - Ol. Rakovník 0:0 pok. kopy 3:4, FC PO Olešná - ČL Kolešovice 1:2 (0:1) – (Vodrážka T. – Daniš, Houška), So. Janov - SK Senomaty 3:1 (1:0) – (Rosa M., Alijevič, Peták – Vávra), FK Kněževes - SK Lány 3:0 (2:0) – (Kozák, Hanych, Vrábík), SK Rakovník B - SK Lišany 3:1 (0:0) – (Sklenka, Červený J., Fojtík – Jelínek).
1. Ol. Rakovník 5 3 1 1 0 11:2 12
2. FK Kněževes 5 4 0 0 1 14:7 12
7. SK Rakovník B 5 3 1 0 1 18:4 11
3. FK Hředle 5 3 1 0 1 13:6 11
4. So. Janov 5 3 1 0 1 9:6 11
5. FC PO Olešná 5 3 0 1 1 13:6 10
6. FC Jesenice 5 3 0 0 2 20:8 9
8. Sp. Lužná 5 2 0 1 2 8:3 7
9. SK Lišany 5 1 1 1 2 10:16 6
10. ČL Kolešovice 5 2 0 0 3 7:16 6
11. SK Lány 5 2 0 0 3 6:15 6
12. FC 05 Zavidov B 5 1 0 1 3 7:18 4
13. SK Senomaty 5 0 0 0 5 7:18 0
14. SK Pavlíkov 5 0 0 0 5 1:19 0

III. třída - 3. kolo
So. Sýkořice - So. Srbeč 4:0 (2:0) – (Vančura 2, Prach, Jirátko), Sp. Řevničov - TJ Čistá 0:2 (0:1) – (Kos, Plincner), So. Pustověty - So. Branov 2:1 (1:0) – (Knap, Truksa – Choc), B. Lubná - So. Kroučová 2:1 (1:0) – (Trejbal, Vopat – Vajnar), TJ Šanov - Sj. Chrášťany 1:1 (0:0) pok. kopy 1:3 – (Malík – Erben), T.J. Roztoky - TJ Slabce 2:1 (2:0 (Bureš, Pudil – Melichar).
1 So. Sýkořice 3 3 0 0 0 13:1 9
2 So. Pustověty 3 3 0 0 0 10:1 9
3 T.J. Roztoky 3 2 0 1 0 6:4 7
4 So. Kroučová 3 2 0 0 1 16:5 6
5 B. Lubná 3 2 0 0 1 7:4 6
6 TJ Šanov 3 1 0 1 1 3:4 4
7 Sj. Chrášťany 3 0 2 0 1 2:6 4
8 Sp. Řevničov 3 1 0 0 2 6:6 3
9 TJ Čistá 3 1 0 0 2 4:5 3
10 So. Branov 3 1 0 0 2 4:6 3
11 TJ Slabce 3 0 0 0 3 1:12 0
12 So. Srbeč 3 0 0 0 3 1:19 0

IV. třída - 3. kolo
SK Mš. Žehrovice - FC Hořesedly 3:0 kont., hosté se k utkání nedostavili, So. Petrohrad - So. Ruda 3:0 (3:0) – (Halámek L., Jurča, Pros), ČL Kolešovice B - So. Panoší Újezd 5:0 (3:0) – (Kovář 2, Polánek J., Holeček J., Prais), FK Kněževes B - B. Rynholec 1:0 (1:0) – (Sejpka), FC PO Olešná B - FK Kounov 3:0 (1:0) – (Kollmann, Pavlíček, Sklenka), SK Oráčov - SK Senomaty B 4:3 (3:2) – (Elsnic 2, Bařtipán, Vachtl – Vávra 3).
1. SK Oráčov 3 3 0 0 0 16:4 9
2. So. Petrohrad 3 3 0 0 0 14:3 9
3. FK Kněževes B 3 3 0 0 0 7:3 9
4. ČL Kolešovice B 3 2 0 0 1 19:5 6
5. SK Mš. Žehrovice 3 2 0 0 1 8:3 6
6. B. Rynholec 3 2 0 0 1 5:2 6
7. FC PO Olešná B 3 1 0 0 2 6:6 3
8. SK Senomaty B 3 1 0 0 2 6:7 3
9. FK Kounov 3 1 0 0 2 6:9 3
10. So. Ruda 3 0 0 0 3 1:9 0
11. So. P. Újezd 3 0 0 0 3 1:18 0
12. FC Hořesedly 3 0 0 0 3 2:22 0