Braškov totiž hrál dobře a vytvořil si řadu šancí. Naštěstí je neproměňoval včetně penalty. Hrozil už v úvodu, jenže jako první skórovali domácí. Ve 26' se odražený míč dostal k Hertlovi, který ho vrátil do vápna a mladík Šebesta ho tečoval za bezmocného brankáře Kohouta – 1:0.


Branka domácím pomohla, ale před koncem poločasu se do šancí dostali také hosté. Byl to však domácí Jirásek, který utěšenou střelou z vápna překvapil Kohouta – 2:0. Vstup do druhé půle domácím nevyšel. Braškov nevyužil dvě dobré příležitosti a navíc v 48' po faulu Plačka na Repaského kopal pokutový kop. Maňkoš ovšem nechal vyniknout brankáře Hrbka. „Rozhodl Jiráskův gól do šatny a další klíčový moment přišel na začátku druhé půle, kdy Hrbek chytil penaltu," přiznal trenér Rakovníka B Petr Kýzl.

Ten posílil tým v 60. minutě M. Tvrzem z áčka a jazýček vah se překlopil na domácí stranu. Čerstvý Tvrz hned po pár minutách utekl obraně a před brankou našel volného Fojtíka – 3:0. Tvrz mohl přidat také další dvě branky. V prvním případě ale po kličce brankáři trefil břevno a v druhém mu při kličce Kohout míč ukopl na roh.


Poslední slovo měli hosté, když po rychlém brejku tvrdou střelou prostřelil Hrbka Jaroš – 3:1.

Petr Kýzl byl rád, že jeho tým další domácí utkání zvládl. „Hráčům děkuji za úsilí získat tři body," říkal trenér a s pochvalou se přidal také střídající Marek Tvrz. „Do hry jsem šel později, protože jsem měl za sebou náročné cestování a na základní sestavu jsem se necítil. Příchod z lavičky do hry mi ale moc vyhovoval, protože už obrana Braškova byla unavená," usmíval se Tvrz a pouze litoval, že nedokázal proměnit své šance. „Vítězství by bylo vyšší a klid bychom měli dříve," dodal