FK Čáslav – FK Rakovník 3:1 (0:0)

V prvním poločase měly hráčky FK Rakovník tři šance po pěkně zahraných rohových kopech a také jedna ze střel skončila na břevně domácí branky.
Druhý poločas začaly hostující fotbalistky také aktivně a po důrazu Fedorkové a pohotovém zakončení Bezchlebové šly v 52. minutě zaslouženě do vedení – 0:1. O tři minuty později se dostala do samostatného úniku L. Churanová, ale míč si posunula dál od nohy a dala tak domácí brankářce příležitost vyniknout. To se ukázalo jako zlomový moment. V závěru utkání, po přísně nařízené penaltě, se projevila nezkušenost a herní nevyzrálost rakovnických mladých hráček. Domácí tým toho dokonale využil a během tří minut, od 79. do 82. minuty, výsledek otočil – 1:3.

Trenér FK Rakovník Milan Klos k utkání dodal: „Dnes jsem byl s hrou děvčat spokojen. Začátek zápasu byl z naší strany trochu chaos z důvodu změny v rozestavení hráček, ale pak si to sedlo a na hře to bylo znát. Dovolím si říci, že proměnit šanci L. Churanové, tak jsme neprohráli. Naše hra se líbila i fanouškům, což se v Čáslavi nestává každému."

FK Rakovník: K. Rubešová – Ajksnerová, Stránská, A. Churanová, Roubíková – Černá (75. A. Rubešová), Novotná, Fedorková, Brücknerová (58. Slavíková) – Bezchlebová, L. Churanová. Trenér: Milan Klos.