Na turnaji nechyběli ani zástupci našeho města, a to SKP Rakovník a Tatran Rakovník. Oba týmy se snažily vybojovat co nejlepší umístění, ale kvalita v ostatních družstvech byla znát. Lépe se po všech duelech umístili zeleno–bílí tatraňáci, kteří obsadili z osmi týmů šesté místo. SKP skončil na poslední pozici.

Ve dvou skupinách bojovaly celky o postup do semifinále. Ve skupině A se prosadila Toužim a bez porážky postoupila do boje o první čtyřku. Druhým postupujícím týmem bylo Ústí n. Labem, které sice v úvodu prohrálo právě s Toužimí 0:3, ale pak bylo k nezastavení. Do boje o pátou a osmou příčku zasáhla ve skupině třetí Plzeň A a Tatran Rako Rakovník.

Druhou skupinu vyhráli suverénně borci z Chomutova. Na druhou příčku se protlačilo SK Kladno. Také druhé mužstvo Plzně nepostoupilo do elitní skupiny, čtvrtý ve skupině B skončil SKP Rakovník. V zápasech o sedmou příčku Viktorie Plzeň 01 přehrála SKP Rakovník 7:2.

O páté místo byla lepší opět Viktorie Plzeň A, která zdolala Tatran Rako Rakovník 3:1. V souboji o třetí příčku musely rozhodnout penalty. V normální hrací době Toužim i Chomutov střelily po brance. Chomutov v předcházejícím semifinálovém zápase v této disciplíně neuspěl.

Tentokrát v nich byl šťastnější a bronzové medaile patřily FC Chomutov. O celkové vítězství si to rozdaly Ústí n. Labem a SK Kladno. Oba celky začaly turnaj ve skupinách prohrou. Pak už se týmy rozjely ke spanilé jízdě. Ve finále byli lepší Severočeši a po výhře 4:1 slavili premiérový úspěch v Rakovníku.

Velmi dobré atmosféře přispěli i oba rozhodčí turnaje, Marek Titlbach a Milan Vyhnanovský. Na závěr předala poháry a ceny pro nejlepší Monika Kochová.

„Děkuji Jaromíru Matouškovi, Petru Šindlerovi, Zdeňkovi Křováčkovi a firmě Sport u Brány za podporu při této akci, turnaj se, myslím, povedl,“ řekl na závěr pořadatel turnaje Bedřich Koch.

Konečné pořadí:
1. Ustí n. Labem, 2. SK Kladno, 3. FC Chomutov, 4. SK Toužim, 5. Viktorie Plzeň A, 6. Tatran Rako Rakovník, 7. Viktorie Plzeň 01, 8. SKP Rakovník.