Úvod začal náporem Brna, který korunovala Kubicová bombou pod břevno ve 4. minutě. Inkasovaná branka probudila domácí tým. Kubešová proměnila nařízenou penaltu za faul na Landeskovou. Opět Kubešová centrem našla v náběhu Lodeovou a ta silnou levou nohou střelou na přední tyč nedala gólmance šanci. Na další odpískanou penaltu se postavila Landesková a ani ta se nemýlila. Brno dokázalo snížit po hlavičce Kubicové. Na centru z rohového kopu si naskočila vysoká Kubešová a hlavou poslala míč do protipohybu gólmanky. Do přestávky ještě přidala branku Bezchlebová.


V druhé půli měly více ze hry hostující hráčky, ale zradilo je zakončení. Po hodině hry zkompletovala hattrick Kubešová, když po svém sólu se přesně trefila z 20 metrů. Čtvrt hodiny před koncem Havlíková neudržela míč a srazila si ho do vlastní branky.


Vedoucí týmu Zdeněk Učík je rád, že se opět střelecky dařilo. „Vstup do utkání byl velice překvapivý. Druhý poločas už v takovém tempu nebyl, ale důležité jsou pro nás tři body.“


FK Rakovník: Havlíková – Erbová, Hajnová, Bažoutová, Rubešová (75. Ajksnerová) – Hrdličková, Fedorková, Landesková, Lodeová – Kubešová, Bezchlebová (70. Mynajová)