Úvodní branku vstřelil již ve 3. minutě Z. Schwendt, když zužitkoval přihrávku Pucholta. V závěru poločasu měli svěřenci Libora Šíma další dvě tutovky, ale Schwendt, ani Severin vedení nenavýšili.

„Opět jsme zkoušeli různé varianty. První poločas byl z naší strany velmi kvalitní, Hostouň jsme prakticky do žádné šance nepustili, hrála pouze po vápno. My jsme si vytvořili tři slibné příležitosti a jednu proměnili,“ byl spokojen s prvním poločasem trenér SK Libor Šíma. 

Ten po obrátce prostřídal několik hráčů, změnil rozestavení a na hře to bylo znát. Hostounští převzali otěže utkání a obrátili také skóre. Nejprve se trefil Gajecký, po něm Hájek a výhru pečetil Trapp. Také Rakovničtí mohli v druhém dějství skórovat, ale Pucholt ani jednu ze svých dvou příležitostí neproměnil. 

„V druhém poločase jsme změnili rozestavení a už to bylo horší. Pořád zkoušíme různé posty pro hráče, abychom na první mistrák postavili to nejlepší. Šancí jsme měli šest, dali jeden gól, ale pořád jsem klidný. Když to takto dopadne i 10. března, bude to horší,“ usmíval se Šíma, jenž by rád ještě minimálně jednoho hráče do Rakovníka přivedl. 

SK Rakovník – první půle: Kabele – Tvrz, Gašpárek, Polák, Severin – Hamouz, Duchoň, Sklenka, Spal, Pucholt – Z. Schwendt. Druhá půle: Zach – Beneš, Gašpárek, Duchoň, J. Krupička – Hamouz, Tvrz, L. Krupička, Čech, Sklenka – Pucholt.