Tatran Rakovník – Meteor Praha 0:0 p.k. 5:3

Hned do úvodního hvizdu Tatranští na hostující tým vlétli, usadili se na jeho polovině a měli několik velmi dobrých šancí, Abrham však v dobré pozici mířil pouze do brankáře a Vrána z levé strany jen těsně minul vzdálenější šibenici. Po chvíli se osmělili také hosté, ale proti Fíčkovi ve stoprocentní šanci výborně zasáhl gólman Cipra a ten samý hráč neuspěl v další dobré příležitosti ani o několik minut později. Další stoprocentní šanci měl na druhé straně po centru Kučery Výborný, který však v rozhodující moment podklouzl a když se stačil zvednout a znovu vystřelit, hostující brankář už byl příliš blízko a šanci zmařil.

Druhá půle už nepřinesla tak kvalitní podívanou, hosté začali mít více ze hry, naopak Tatranským viditelně docházely síly. Přesto mohli nakonec ze hřiště odcházet ještě veselejší, avšak Lesniak v závěru z bezprostřední blízkosti nastřelil pouze gólmana Meteoru. V následujícím penaltovém rozstřelu měli Tatranští pevnější nervy, všechny své pokusy proměnili, naopak Cipra se v druhé sérii vyznamenal a tak si domácí připsali bonusový bod navíc. (roj)
Spokojen se dvěma body byl i kouč Tatranu Pavel Mareš, který ocenil kvalitu soupeře, avšak litoval závěrečné zmařené tutovky.

Tn. Rakovník: Cipra – Bittengel (46. Pidrman), Vecka, Máče, Vrána – Výborný, Verner, Horník (62. Gögh), P. Kučera (82. Červenka) – Mařík (74. Lesniak), Abrham. Trenér: Pavel Mareš.