Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Rakovničtí si z Brozan body nepřivezli

Již s jistotou, že budou hrát divizní soutěž i v dalším ročníku, odjížděli fotbalisté SK Rakovník v neděli odpoledne k dalšímu mistrovskému zápasu do Brozan, kde se ale domácí klub ještě nezbavil sestupových starostí. Pokud chtěl zvýšit své naděje na setrvání v divizi, musel zvítězit. Naopak Rakovničtí mohli dát příležitost zahrát si i těm hráčům, kteří v předchozích utkáních většinou zahřívali lavičku náhradníků.

8.6.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Alena Burešová

Sokol Brozany – SK Rakovník 3:1 (2:1)

Domácím se podařil vstup do střetnutí, když už v 5. minutě brankář Kukla vyrazil jejich centr před sebe, čehož brozanský útočník využil k nasměrování míče do rakovnické sítě – 1:0. Poté hosté, kteří nechali odpočívat Šímu, Hertla, Poláška a v prvním poločase Hájka, Johna a dorostence Lupáka, přidali na obrátkách a výsledkem jejich zvýšené aktivity byla v 17. minutě vyrovnávací branka, jejímž autorem byl Majer, který se na velkém vápně zbavil obránce a pumelicí prostřelil domácího gólmana. O osm minut později se skóre měnilo opět, a to zásluhou domácích, kteří se po zahrání trestného kopu orientovali ve skrumáži nejlépe a poslali merunu za Kuklova záda – 2:1.

Když Brozany v 55. minutě zvýšily na 3:1, bylo prakticky o osudu zápasu rozhodnuto. Domácí se již pak do útoku nenutili a spíše se zaměřili na hlídání dvoubrankového náskoku. Když velkou snahu o změnu výsledku neprojevili ani hosté, střetnutí se už jen prakticky dohrávalo.
„I když se hrálo o mistrovské body, mohli jsme v tomto utkání dát příležitost i hráčům, kteří na jaře stabilně nehráli. Z nich mě potěšil zejména Majer, který nakonec svůj dobrý výkon korunoval i gólem. Krejčí o přestávce odstoupil kvůli zdravotním potížím. Po prvním poločase, ve kterém se hrála vyrovnaná partie, po změně stran tempo hry viditelně opadlo a hrál se vcelku nezáživný fotbal“, poznamenal rakovnický trenér Radim Suchánek.

SK Rakovník: Kukla – Vaidiš – Krejčí (46. Hájek), Fojtík, Razím – Bláha, Mžourek, Mrázek (46. John), Isteník - Majer (74. Lupák), Franěk. Trenér Radim Suchánek.

Další divizní zápas sehraje SK Rakovník již tento čtvrtek, kdy se v Chomutově od 17.30 hodin v předehrávaném posledním 30. kole utká s místním FK. Divizní soutěž pak Rakovničtí zakončí v neděli 15. června na svém hřišti, kde v 17 hodin přivítají FK Litvínov.

(jm)

8.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
48

V sobotu si pochutnáte na grilovaných rybách

František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

Střední Čechy – Vydrží, nebo lze očekávat změny? Řeč je o pevnosti aktuální středočeské koalice, v jejímž případě se zdá, že navenek vyvřelo dlouhodobější napětí. A vlastně i spory.

Andílci sbírali medaile

Rakovník /FOTOGALERIE/ – Závodnice z Aerobic clubu Angels posbíraly další medaile, a to jak na soutěži Mistry s mistry, tak i na závodech FISAF. Závodu soutěže Mistry s mistry v Českém Brodě se zúčastnily hned tři soutěžní skladby – jednotlivkyně Laurinka Žáčková, jednotlivkyně Sofinka Ortmannová a dále se Sofinka představila v triu společně s Klárkou Kesslovou a Nikolkou Hofmanovou.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.