Téměř půl hodiny hráli domácí v početní převaze. Avšak branku dát nedokázali. Tentokráte je zradila přesnost.

SK Rakovník – Sokol Libiš 0:0 (0:0)


Domácí vstoupili do utkání mnohem aktivněji. Již ve druhé minutě se v dobré střelecké pozici ocitl Polášek a Mrázek, ale ani jeden pokus nemířil mezi tři tyče. Domácí i nadále trávili více svého času na polovině hostů, ale jejich střelecké pokusy či průniky byly hostující obranou včas rozraženy. Oba týmy nešetřily tvrdostí, a tak bylo k vidění několik téměř kriminálních zákroků, které hlavní sudí většinou trestal „pouze“ žlutými kartami. Ve dvanácté minutě přišlo první rakovnické střídání, kdy hřiště opustil hráč Karel Franěk a místo něj nastoupil M. Hájek. Hosté z Libiše postupně hru vyrovnávali, a také začali více ohrožovat domácí svatyni, ovšem rakovnický Šíma byl stoprocentní a většinu rychlých brejků rakovnická obrana zlikvidovala před vlastním vápnem. Ve dvacátépáté minutě váhal hostující brankář tak dlouho s výkopem míče z ruky, až rozhodčí nařídil nepřímý volný kop v pokutovém území hostů. Pumelenici k tyči hostující brankář kryl. Zbytek poločasu měli sice Rakovničtí míč více na svých kopačkách, kopali více rohovů, více zaměstnávali brankáře Libiše, ovšem k bezprostřednímu ohrožení branky nedošlo.

V úvodu druhého poločasu uviděl libišský záložník druhou žlutou a následně červenou kartu a musel předčasně do sprch. Tím se ještě více otevřela hra pro domácí. Ti se sice snažili, zakončovali, ale ke kýžené brance to nevedlo. Pokusy Poláška, Mrázka, Vaidiše a Isteníka končily daleko mimo svatyni hostí. Hosté hrozili především rychlými brejky, které nedokázali zužitkovat ve svůj prospěch, neboť špatnou a nepřesnou kombinací odevzdali ve většině případů míč zpět na kopačky rakovnických hráčů. V 89. minutě orazítkovali domácí tyč hostující svatyně. Rozhodčí nastavil celkem šest minut, během kterých se Rakovník pokoušel vstřelit tolik kýženou branku. To se bohužel nepovedlo a domácí si na své konto připsali pouhý jeden bod.

SK Rakovník: Šíma - Bláha, Vaidiš, Fojtík, Razím - Isteník, Mžourek, Hertl (68. John), Mrázek – Franěk (12. Hájek), Polášek.
Trenér: Radim Suchánek

Sokol Libiš: Šídlo - Verner, Trojan, Máj, Slezák, Pochman, Špička, Jirásek, Válek, Zuskin, Ondráček.
Trenér: J. Kabyl.