FK Rakovník - SK Havran Kryry 3:0 (0:0)
Celé utkání se neslo v duchu mnoha nepřesností, urputného boje a osobních soubojů. I přes to všechno byly domácí hráčky aktivnější a snažily se o kombinační rychlou hru, což jim velmi znepříjemňoval již zmíněný terén. Hostující hráčky bránily v podstatě v deseti na hranici pokutového území a hrály na jednu „brejkovou“ hráčku. Za první poločas si rakovničanky vytvořily čtyři vyložené brankové příležitosti. Zelenková však terefila jen břevno, Andrová v tísni mířila vedle branky, Polanecká ve snaze prostřelit ji poslala míč do nohou brankařky a nakonec Zelenková ranou z dálky přestřelila. Proto se šlo do kabin za nerozhodného stavu, což bylo motivační pro hostující celek.

Druhý poločas se odehrával ve stejném stylu, převaha domácích byla opravdu znatelná a změnou taktiky byla hlavně hra do křídelních prostorů, což náseldně přineslo i kýžený efekt v podobě vstřelené branky. Střídající Zíková v 81. minutě, jako v několika minulých zápasech po velmi pěkné kombinaci Novotné s Joglovou, prostřelila hostující brankářku –1:0. O pět minut později se situace opakovala s tím rozdílem, že Zíková dokončila akci Zelenkové – 2:0. V 90. minutě dala konečnou podobu výsledku Andrová, která nekompromisně k tyči zakončila individuální akci Zelenkové po křídle, která jí míč naservírovala přímo na nohu – 3:0.

„Je to pro nás další velmi cenné vítězství. Bylo jasné, že terén bude hru komplikovat, ale bylo to pro obě družstva stejné. Myslím, že rozhodla naše trpělivost a lepší fyzická připravenost. Dvě ze tří branek padly po situacích, které jsme si řekli, že budeme hrát, totiž využívat křídelní prostory s průnikem do vápna. Jsem rád, že se nám trpělivost vyplatila a utkání jsme zvládli. Potěšující je i to, že střídající hráčky pomohou rozhodnovat zápasy, což se Hance Zíkové povedlo už po několikáté. Ale výsledek je dílem celého družstva,“ měl radost trenér Janota.

FK Rakovník: Pavlíčková – Novotná - Balogová, Brabcová, Pilíková - Hančarová (75. Kieryková), Andrová, Joglová, Polanecká (55. Zíková) – Zelenková, Liprtová. Trenér: Jan Janota.