OP dorostu - 13. kolo
So. Mšec - SK Lány 2:1, Tn. Rakovník - ČL Kolešovice 2:1 (1:1 (Mutínský V., Konopásek), TJ Roztoky a FC05 Zavidov – volno.
1. So. Mšec 10 8 0 2 44 : 20 24 ( 9)
2. Tn. Rakovník 9 7 0 2 26 : 15 21 ( 6)
3. TJ Roztoky 9 5 1 3 18 : 16 16 ( 4)
4. SK Lány 10 4 2 4 25 : 22 14 ( -1)
5. ČL Kolešovice 9 2 1 6 18 : 30 7 ( -5)
6. FC05 Zavidov 9 0 0 9 15 : 43 0 (-15)

OP st. žáků - 17. kolo
ČL Kolešovice - SK Senomaty 6:0 (5:0) – (Radovský 3, Houška Jakub 2, Herink), So. Mšec - ESTA Oráčov 5:0, B. Rynholec - SK Pavlíkov 5:2 (1:2) – (Milfait 3, Rackiewicz 2), Čistá - Ch. Mutějovice 4:0 (1:0) – (Plincner 2, Jopa, Dušička), TJ Slabce - B. Lubná 0:1 (0:0), SK Lány - FC Po Olešná 3:5 (2:2) – (Kindl 2, Kraval D. – Sládek J. 3, Lužný, Sklenka).

1. TJ Čistá 17 17 0 0 170 : 5 51 ( 24)
2. Ch. Mutějovice 17 12 2 3 106 : 24 38 ( 14)
3. So. Mšec 17 12 1 4 81 : 40 37 ( 10)
4. ČL Kolešovice 17 11 1 5 64 : 35 34 ( 7)
5. SK Lány 17 10 0 7 79 : 53 30 ( 3)
6. B. Lubná 17 8 2 7 35 : 51 26 ( 2)
7. TJ Slabce 17 8 1 8 63 : 39 25 ( -2)
8. B. Rynholec 17 7 2 8 46 : 48 23 ( -4)
9. FC Po Olešná 17 6 0 11 27 : 48 18 ( -6)
10. SK Senomaty 17 3 2 12 16 : 97 11 (-13)
11. SK Pavlíkov 17 2 1 14 15 : 113 7 (-17)
12. ESTA Oráčov 17 0 0 17 1 : 150 0 (-24)


Okr. pohár ml. žáků - 6. kolo
Sp. Řevničov - Sp. Lužná 0:3(0:2) – (Vejvoda 2, Hájek), TJ Čistá - FC Jesenice 9:1 (3:0) – (Dušička 5, Kos 2, Lauber, Votroubek J. – Moučka), TJ Roztoky - Tn. Rakovník 1:2.

1. Tn. Rakovník 6 5 0 1 16 : 4 15 ( 6)
2. TJ Čistá 6 4 1 1 26 : 7 13 ( 4)
3. TJ Roztoky 6 4 0 2 26 : 5 12 ( 3)
4. Sp. Řevničov 6 2 1 3 9 : 18 7 ( -2)
5. Sp. Lužná 6 2 0 4 11 : 18 6 ( -3)
6. FC Jesenice 6 0 0 6 1 : 37 0 ( -9)

OP ml. žáků - 10. kolo
Sp. Lužná - Tn. Rakovník 0:3 (0:1) – (Neveďal 3)

Konečná tabulka
1. Tn. Rakovník 10 9 0 1 36 : 6 27 ( 12)
2. TJ Roztoky 10 9 0 1 53 : 9 27 ( 12)
3. TJ Čistá 10 5 1 4 35 : 20 16 ( 1)
4. Sp. Řevničov 10 3 1 6 23 : 32 10 ( -5)
5. Sp. Lužná 10 2 2 6 18 : 27 8 ( -7)
6. FC Jesenice 10 0 0 10 7 : 78 0 (-15)

Okr. pohár st. přípravek - 6. kolo
Sp. Řevničov - So. Janov 10:0 (4:0), FK Kněževes - SKP Rakovník 0:7 (Lopour 3, Tesař 3, Beneš), Tn. Rakovník – volno.

1. Sp. Řevničov 5 4 0 1 37 : 8 12 ( 3)
2. Tn. Rakovník 4 4 0 0 30 : 2 12 ( 6)
3. SKP Rakovník 5 3 0 2 35 : 17 9 ( 3)
4. So. Janov 5 1 0 4 6 : 34 3 ( -3)
5. FK Kněževes 5 0 0 5 1 : 48 0 ( -9)

OP st. přípravek - 10. kolo
SKP Rakovník - Sp. Řevničov 1:4 (1:0) – (Tesař – Skoupý F. 3, Skoupý L.)

Konečná tabulka
1. Tn. Rakovník 8 7 0 1 67 : 7 21 ( 9)
2. Sp. Řevničov 8 7 0 1 60 : 7 21 ( 9)
3. SKP Rakovník 8 4 0 4 48 : 23 12 ( 0)
4. So. Janov 8 2 0 6 15 : 55 6 ( -6)
5. FK Kněževes 8 0 0 8 3 : 101 0 (-12)

Okr. pohár ml. přípravek - 6. kolo
Tn. Rakovník - SKP Rakovník 2:2 (1:1) – (Minařík, Toráč – Zilcher, Kulhánek), Sp. Řevničov - So. N. Strašecí 0:5 (0:2) – (Svášek 2, Kleveta, Kindl, vlastní), SK Pavlíkov - SKP Rakovník – odloženo na 17.5.

1. Tn. Rakovník 6 4 1 1 13 : 5 13 ( 4)
2. SKP Rakovník 5 4 0 1 15 : 3 12 ( 3)
3. So. N. Strašecí 6 3 1 2 12 : 8 10 ( 1)
4. SK Pavlíkov 5 2 2 1 12 : 4 8 ( 2)
5. SKP Rakovník B 6 1 2 3 6 : 14 5 ( -4)
6. Sp. Řevničov 6 0 0 6 1 : 25 0 ( -9)

OP ml. přípravek - 10. kolo
SKP Rakovník B – SKP Rakovník A 1:3 (0:1) – (Kulhánek – Koc, Pecháč, Itner)

Konečná tabulka
1. SKP Rakovník 10 8 1 1 51 : 7 25 ( 10)
2. Tn. Rakovník 10 8 0 2 32 : 14 24 ( 9)
3. SK Pavlíkov 10 5 1 4 30 : 18 16 ( 1)
4. SKP Rakovník B 10 4 0 6 33 : 35 12 ( -3)
5. So. N. Strašecí 10 4 0 6 17 : 34 12 ( -3)
6. Sp. Řevničov 10 0 0 10 4 : 59 0 (-15)

JAROSLAV KRAUS