FK Kněževes – FK Mutějovice  2:5 (1:4)

Do první šance utkání se hned v 1. minutě po přihrávce Frühaufa dostal Sajner, ale mířil nad. V 7. minutě se na malém vápně prosadil Černý a přes padajícího gólmana otevřel skóre utkání – 0:1. V 15. minutě našel L. Roubík zpětnou přihrávkou Kafku a hosté šli do vedení 0:2.

O dvě minuty později se umístěnou střelou k tyči prosadil L. Roubík – 0:3. Domácí si první šanci vypracovali ve 21. minutě, centr od postranní čáry trefil rovnou z voleje Večeřa a snížil na 1:3. Další tutovku měl na kopačkách Kafka, sólovou akci však zakončil střelou do domácího brankáře. Přesto se hosté do poločasu ještě jedné branky dočkali, povedenou střelou z hranice velkého vápna se prosadil Frühauf – 1:4.

Tentýž hráč měl další dobrou příležitost hned v 1. minutě druhého poločasu, ale zamířil těsně mimo branku. Nádhernou rychlou akci rozehráli hosté vzápětí. Lupák přihrál Frühaufovi, ten předložil míč do běhu Sajnerovi, který se prosadil střelou podél gólmana – 1:5.

Tempo hry poté zvolnilo a do šancí se několikrát dostali i domácí. V 54. minutě vyrazil Pavlovský dělovku domácího hráče. V 61. minutě založili domácí rychlou akci po křídle a přízemní střelou ke vzdálenější tyči korigovali na 2:5. Tento stav se ukázal být konečným, protože v následujících minutách již hosté žádnou z dalších dobrých příležitostí využít nedokázali.

Mutějovice: Pavlovský –  Koláček – Kapoun M., Křikava, Kapoun L.  –   Lupák, Roubík L., Černý, Kafka –   Sajner, Frühauf.

Kompletní výsledky předkola Krušovického poháru, který se odehrál ve středu 29. května: Řevničov – Novo Kladno 1:0, Srbeč – Doksy 2:17, Kněževes – Mutějovice 2:5, Běleč – Hořovicko 4:8, Nižbor – Hostomice 1:2, Velké Přítočno – Hýskov 2:2 pk 3:2, Libušín – Hřebeč 2:3, Brandýsek – Lužec 2:0, Dobříč – Lety 3:2, Dobrovíz – Lidice 5:3, Libčice – Nelahozeves 0:3.

Příští kolo se hraje 4. – 5. května.