Freyburg Trubín – SK Rakovník B 2:2 (1:0), p.k.: 5:3

„Ve velmi mladé sestavě jsme si jeli minimálně pro bod. Ten sice máme, ale mohlo jich být více. Kluci utkání proti zkušenému týmu odmakali a zaslouží pochvalu," ocenil svůj tým vedoucí hostů Marek Tvrz.

Ve 4. minutě zahrával Kličko trestný kop z 35 metrů a jeho tvrdou střelu Pešek jen vyrazil k Porschovi, který poslal domácí do vedení – 1:0. Hosté mohli ve 23. minutě vyrovnat, ale Kýzl trefil hlavou břevno.

Do druhého poločasu Rakovničtí změnili herní rozestavení a tím oživili svoji hru, avšak první velkou šanci měli domácí, když Kličko šel sám na Peška, ale při kličce si míč příliš ukopl. V 60. minutě se do míče z 30 metrů opřel svojí levačkou M. Tvrz a parádní dalekonosná střela skončila až v šibenici Kopicovy branky – 1:1. Ještě veseleji na straně hostů bylo v 66. minutě, kdy Plaček našel přesným centrem Votroubka a ten hlavou poslal hosty do vedení – 1:2. V 76. minutě ovšem vyrovnal po rohu domácí Kličko – 2:2, a přestože měli hosté možnost strhnout vítězství na svoji stranu, dospěl zápas do penaltového rozstřelu. Za domácí proměnilo všech pět střelců, zatímco v dresu hostů neuspěl Medřický.

SK Rakovník B: Pešek – Zd. Červený, Gašpárek, Kýzl, Jelínek (46. M. Tvrz) – Votroubek (84. Bučák), Titlbach, Rohla, Medřický, Mates – Plaček.