SK Rakovník B - Žatec 0:3

S několika dorostenci nastoupila rezerva SK proti soupeři hrajícímu krajský přebor a byť měli hosté míč častěji na svých kopačkách, dobře fungující defenziva domácích je do šancí nepouštěla. Naopak ve 32. minutě orazítkoval Mašek břevno hostující branky a dorážející L. Konopásek našel neomylně náruč gólmana. Žatečtí podnikli bleskurychlý protiútok, po němž se jeden z útočníků tečovanou střelou gólově prosadil - 0:1. Hosté byli i nadále fotbalovější, ale skóre se do poločasu nezměnilo.

Do druhé půle nastoupili domácí ofenzivněji naladěni, byli častěji na polovině soupeře, ale ten podnikal smrtící protiútoky. Po jednom z nich se v 60. minutě dostali do dvoubrankového vedení. Od této chvíle začala domácí iniciativa ustupovat a Rakovnickým viditelně docházely síly. Hosté ještě v 85. minutě vstřelili do otevřené domácí obrany třetí branku a s přehledem dokráčeli k výhře.

Poločas: 0:1. SK Rakovník B: Pešek - Jirásek, Šika, Šindler, Pelc - L. Konopásek, J. Konopásek, Weis, Itner, Mareš - Jan Červený, hokejově střídali Kýzl, P. Tvrz, D. Mašek a Holý. 

Miloslav Doležal