Poslední Roztoky nejsou v bezvýchodné situaci, ale musejí všechna tři zbývající kola vyhrát a doufat, že soupeři klopýtnout. Pořádně rušno bylo i v nejnižší soutěži. Z té byl vyřazen celek FK Svojetín, který již po několikáté se nedostavil k utkání. První příčku ve III. třídě nadále drží Kolešovice, nejnižší třídě vládnou Chrášťany.

II. třída 23. kolo: FK Kněževes – So. Janov 1:5 (1:4) – (Komžík – Frühauf 4, Kintr), Oh. Městečko – SK Senomaty 4:4 (1:1) – (Bestajovský 2, Urban P., Makarský – Vávra,Karnold, Klouček, Hůla), Sp. Lužná – FK Hředle 2:1 (1:0) – (Drenko, Schöler – Vitner), FC05 Zavidov – FC Po Olešná 6:0 (3:0) – Korčák 2, Devera, Štiller D., Urik, Beneš), FC Jesenice – SK Pavlíkov 0:3 (0:1) – (Franěk P. 2, Vodrážka), So. Mšec – ESTA Oráčov 0:0, TJ Roztoky – Tn. Rakovník 1:4 (0:2) – (Mika – Beneš, Bordáč, Krejčí, Kozák).
1. Tn. Rakovník⋌ 23 17 4 2 78 : 25 55 ( 22)
2. FC05 Zavidov ⋌23 14 4 5 79 : 27 46 ( 10)
3. Oh. Městečko ⋌23 13 7 3 74 : 36 46 ( 10)
4. FK Kněževes ⋌23 10 8 5 52 : 41 38 ( -1)
5. Sp. Lužná ⋌23 9 4 10 39 : 46 31 ( -5)
6. ESTA Oráčov ⋌23 8 5 10 48 : 62 29 ( -4)
7. So. Janov ⋌23 9 2 12 43 : 69 29 ( -4)
8. SK Pavlíkov ⋌23 8 4 11 50 : 70 28 ( -5)
9. FC Po Olešná⋌ 23 8 3 12 37 : 51 27 ( -6)
10. FC Jesenice ⋌23 8 3 12 35 : 50 27 ( -9)
11. So. Mšec ⋌23 7 4 12 46 : 46 25 (-11)
12. SK Senomaty⋌ 23 7 4 12 36 : 57 25 ( -8)
13. FK Hředle ⋌23 5 8 10 38 : 58 23 ( -7)
14. TJ Roztoky⋌ 23 5 6 12 37 : 54 21 (-15)

III. třída 23. kolo: So. Ruda – SK Lišany 2:9 (1:4) – (Husák, Král T. – Jelínek 5, Bagi, Krůta, Žalud, Chládek), ČL Kolešovice – B. Rynholec 5:2 (3:2) – (Polánek D., Barthel, Jankura, Bauer, Kovář – Wittmayer, Piontek), So. Srbeč – SK Lány B 4:1 (2:1) – (Kratina 2, Svítek 2), Sp. Řevničov – So. Kroučová 1:1 (0:0) – (Bechyňský), So. Sýkořice – TJ Čistá 1:3 (1:1) – (Linc – Tesař, Stárek, Votroubek), So. P. Újezd – Ol. Rakovník 0:2 (0:1) – (Kalfiřt, Plánička), So. Pustověty – FC05 Zavidov B 2:3 (2:1) – (za hosty Skoupý, Čech ml., vlastní).
1. ČL Kolešovice ⋌23 18 2 3 84 : 29 56 ( 20)
2. Ol. Rakovník ⋌23 17 2 4 92 : 26 53 ( 20)
3. So. Srbeč ⋌23 13 0 10 83 : 51 39 ( 3)
4. So. Sýkořice ⋌23 12 3 8 47 : 37 39 ( 3)
5. Sp. Řevničov ⋌23 11 5 7 65 : 38 38 ( 2)
6. TJ Čistá ⋌23 11 4 8 53 : 55 37 ( 4)
7. SK Lišany ⋌23 11 3 9 61 : 57 36 ( 3)
8. B. Rynholec⋌ 23 11 2 10 56 : 58 35 ( 2)
9. Zavidov B ⋌23 10 4 9 54 : 45 34 ( 1)
10. Pustověty ⋌23 11 1 11 58 : 50 34 ( -2)
11. SK Lány B ⋌23 10 4 9 49 : 53 34 ( 1)
12. So. Kroučová ⋌23 4 4 15 40 : 68 16 (-17)
13. So. Ruda ⋌23 3 0 20 23 : 109 9 (-27)
14. So. P. Újezd ⋌23 1 2 20 27 : 116 5 (-31)

IV. třída 27. kolo: FK Kněževes B – ČL Kolešovice B 6:2 (3:1) – (Vaníček, Vršecký M., Hanych, Kostka, Krob, Králička ml – Bauer 2), So. Lodenice – TJ Šanov 3:2 (2:0) – (Tóth 2, Kameník M. – Růžička, Nobilis), B. Lubná – FALCO Kounov 1:0 (0:0) – (Volf), So. Mšec B – ESTA Oráčov B 5:2 (2:0) – (Vajnar 2, Urbanovič, Vančura, Škutchan – Takács), FC Hořesedly – So. Petrohrad 2:1 (2:1) – (Kraitl, Čihař – Malík), TJ Slabce – FC Po Olešná B 1:0 (1:0) – (Macák), Sj. Chrášťany – volno.
1. Sj. Chrášťany ⋌25 18 4 3 85 : 20 58 ( 22)
2. TJ Šanov ⋌26 17 4 5 79 : 37 55 ( 16)
3. So. Mšec B⋌ 25 17 2 6 83 : 39 53 ( 14)
4. Kněževes B⋌ 25 17 1 7 103 : 52 52 (13)
5. Oráčov B ⋌25 12 3 10 67 : 52 39 ( 3)
6. TJ Roztoky B ⋌25 11 6 8 61 : 52 39 ( 0)
7. Lubná ⋌25 12 2 11 43 : 44 38 ( -1)
8. So. Petrohrad ⋌25 11 3 11 50 : 63 36 ( 0)
9. FC Hořesedly ⋌25 10 4 11 61 : 60 34 ( -5)
10. Kounov ⋌26 9 5 12 52 : 64 32 ( -7)
11. Hřebečníky ⋌25 8 5 12 52 : 78 29 ( -7)
12. Kolešovice B⋌ 25 6 4 15 38 : 73 22 (-14)
13. FC Olešná B ⋌26 6 3 17 53 : 82 21 (-15)
14. So. Lodenice ⋌25 5 3 17 44 :108 18 (-21)
15. TJ Slabce ⋌25 4 3 18 37 : 84 15 (-24)

Autor: Jarolslav Kraus, M. Elsnic