Skóre otevřel v 7. minutě Vébr a ve 14. minutě přidal druhý gól hostů po rohovém kopu Svoboda – 0:2.
„Začátek byl pro nás hrozný, když jsme si první gól dali prakticky sami, podruhé jsme neuhlídali hráče při rohovém kopu a naše tři tutové šance zůstaly nevyužity," popsal první půli trenér rezervy Tatranu Zdeněk Weis.

Druhou půli začali domácí náporem, ale neproměňovali šance a tak se trefovali opět hosté, kteří zvýšili již na 4:0. Čestný úspěch domácích zaznamenal až v 80. minutě Kapoun – 1:4.

„Zápas jsme si bohužel prohráli sami. My neumíme hrát se soupeřem, který brání. Hosté celou dobu pouze nakopávali balony na své rychlé útočníky, kteří chodili do naší otevřené obrany a ze samostatných úniků stříleli branky. My jsme se naopak nedokázali trefit z malého vápna do prázdné brány," popsal zápas Zdeněk Weis, jenž už vyhlíží konec podzimní části. „Už se těším, až bude konec podzimu. Nyní jsme na tom opravdu špatně, máme spoustu zraněných, a tak jsem rád, že bude poslední zápas a šmytec."

Tn Rakovník B: Zach – Douša (30. Kaňák), Jiřík, Hájek, Černý (60. P. Kučera) – Čermák, Weis, Dolák, Hejda – T. Kapoun, Mutinský.