„V Jesenici to bylo vůbec první naše setkání na hřišti. Chybělo nám pět hráčů a sestava tak byla doplněná o čtyři dorostence a tři nové hráče. Myslím si, že jsme měli po většinu utkání převahu, Jesenice má však šikovné hráče, především Jeníčka, který je vyhlášený kanonýr a ten také otevřel skóre utkání,“ řekl k výsledkově nepříliš povedenému úvodu trenér hostů Zdeněk Weis. Tatranští ale zanedlouho vyrovnali, když Kapoun hezkou uličkou vysunul Sajnera, jehož rána skončila pod břevnem. 


Domácí se opět dostali do vedení, když se nedohodl Vrábík, jenž je na Šamotce na zkoušku z Kněževsi, s Hájkem a Šťastný obstřelil Tůmu. Hosté v poslední půl hodince dokázali duel zvrátit. Nejprve se prosadil střelou z dvaceti metrů Weis mladší a Kapoun několik minut před koncem prošel mezi stopery, obstřelil brankáře a pečetil na 3:2 pro svěřence Zdeňka Weise. 


Ten zkoušel v Jesenici tři nové hráče, dva z rozpadnuvších se Mutějovic. „Měli jsme tam tři nové kluky, Sattlera, Sajnera a Honzu Vrábíka z Kněževsi. O Vrábíka máme zájem, on by u nás rovněž chtěl hrát, ale ještě to není úplně domluvené. U Sajnera a Sattlera je to bez problémů, protože Mutějovice skončily.“
Kouč Jesenice Bedřich Bočánek rovněž postrádal několik hráčů, duel si jinak pochvaloval. „Bylo to naprosto pohodové a vyrovnané utkání. Dvakrát jsme vedli, ale jelikož nám chyběli dva gólmani, musel chytat Bajer a tento hendikep se při dvou gólech projevil. My trénujeme dva týdny bez balonu, což se trochu projevilo, Tatran byl na hřišti vůbec poprvé, takže pro něj to bylo ještě těžší a tímto se rozdíly mezi soutěžemi prakticky srovnaly. S přípravou jsem zatím spokojen.“ 


Jesenice: Bajer – Lieber, Mutinský, Kohout, Altman – Fiala, J. John, D. Kapoun, Šťastný – Kotek, Jeníček. Hokejově střídali: Moučka a Horvát. Trenér: Bedřich Bočánek.


Tatran Rakovník B: Tůma – Přibyl, Vrábík, L. Šika, Kroupa – Weis, Konopásek – Čermák, T. Kapoun, M. Kučera – Sajner.

Hokejově střídali: Jiřík, Hájek, Sýkora, L. Skoupý, Sattler. Trenér: Zdeněk Weis.