Tatran Rakovník B – Spartak Žebrák 3:0 (2:0)

Od úvodního hvizdu byli aktivnější domácí, kteří se dostali do první šance již v 8. minutě, avšak Weis, který se dostal sám před brankáře Žebráku, těsně minul hostující branku. Netrvalo dlouho a domácí se dočkali vedoucí branky. V 17. minutě uvolnil Konopásek Čermáka, ten z pravé strany nacentroval před bránu, kde centrovaný míč uklidil do sítě Mutinský – 1:0. Hned o pět minut později došlo k podobné situaci, pouze se vyměnili strany a aktéři. Konopásek vysunul na levé straně Mutinského, který balón zatáhl do šestnáctky a našel na druhé straně vápna osamoceného Čermáka, který poslal Tatran do dvoubrankového vedení – 2:0. Tatranští byli i nadále při chuti a mohli přidat další dvě branky. Taušova prudká střela skončila těsně vedle šibenice a úspěšný nebyl ani Weis. Přesto byl poločasový výsledek pro domácí velice příznivý.

Druhá půle již nenabídla takové tempo, docházelo k častým nepřesnostem, přesto bylo k vidění několik zajímavých šancí. Několikrát se do zakončení dostali také hosté, ale brankář Tůma stál vždy na správném místě. Na druhé straně zahrozili hlavičkami Kapoun s Vodrážkou, ani jejich pokusy se však neujaly.Utkání definitivně rozhodl v 76. minutě Mutinský, který zužitkoval krásný pas od T. Kapouna a svojí druhou brankou pečetil vítězství domácích. V závěru zápasu mohli hosté snížit, ale tatranský brankář Tůma vytasil výborný zákrok a nulu si vzít nenechal.

Spokojen s výsledkem i předvedenou hrou zejména v prvním poločase byl trenér Tatranu Zdeněk Weis.
„První půlka byla podle mých not, navázali jsme na utkání s Kročehlavy, hráli jsme kombinační fotbal dopředu, vzadu jsme vycházeli ze zabezpečené obrany, povedly se krásné akce z nichž padly dva ukázkové góly. V druhé půlce jsme pozměnili sestavu, měli jsme tam na zkoušku i hráče, který je z Jižní Afriky a hra už nebyla taková, jaká by měla být. Možná už po hodině hry někomu docházely síly, přesto jsme přidali další branku a celkově jsem tedy s utkáním spokojen."

Tatran Rakovník B: Tůma – Douša, T. Vodrážka, Hájek, L. Šika – Čermák, J. Konopásek (46. Kroupa), Weis, Černý – Mutinský, Tauš (46. T. Kapoun). Trenér: Zdeněk Weis.⋌