Tatran Rakovník B - SK Pavlíkov 1:3 (0:2)

Od začátku byli hosté aktivnější, ale jejich zakončení končilo mimo branku nebo v Herinkových rukavicích. Až v 19. minutě našel Polcar T. Vodrážku a ten prostřelil bezmocného rakovnického gólmana poprvé. Tatran v útočné fázi prakticky promarnil i to málo, co si vytvořil, naopak ve 41. minutě M. Somol fauloval Fraňka a T. Vodrážka trestal z penalty podruhé.

Po přestávce se hrál fotbal bez výrazných šancí, Kroupův centr skončil pouze rohovým kopem a Pokorného následnou střelou vysoko do oblak. Až v závěrečné dvacetiminutovce se před brankami přiostřilo, Fraňkovu střelu ještě Herink zneškodnil, ale v 75. minutě Pánek nezaváhal - 0:3. Hned o minutu později se za faul na Volrába pískala přesným rozhodčím Sýkorou penalta i v pavlíkovském pokutovém území a Varga vstřelil jediný úspěch domácích, protože cestu do sítě nestihl míč ani z nohy Rasochy v posledních minutách.

„První poločas špatný, bez pohybu, v tom druhém už to bylo lepší, ale chybí nám v sestavě stále útočné typy Tvrze, Bethela, Drochýtka a gólmana Konopáska jsme ohrozili velmi málo,“ nebyl s výkonem rezervy spokojený trenér David Svoboda.

Tatran Rakovník B: Herink- Eck, Varga, M.Somol ( 66. Bricín), Volráb, Křikava, Pokorný Rasocha, F. Kollár ( 59. Koloc), Krejza , Kroupa. Trenéři: David svoboda a František Kollár.

SK Pavlíkov: Konopásek - Dvořák, Samson, M. Vodrážka, Jiřík, Polcar Pánek, Franěk, Jurča ( 60. Linhart), T. Vodrážka ( 79. Gebhart), Černý ( 70. Týče). Trenér: Petr Čech.

Autor: Miroslav Koloc