Tatran Rakovník – Dynamo Nelahozeves 1:0 (0:0)

V prvních deseti minutách drželi na kopačkách míč více hosté, kteří se ale k výraznému ohrožení Procházkovy branky nedostali. Fotbalisté Tatranu postupem času přebrali iniciativu, ale ani oni se do větších brankových příležitosti nedostávali. V první vážnější situaci se ocitl Hájek, jehož střelu však vykopl obránce hostí na roh. Největší šance domácích se zrodila na konci první půle. Mutinský vybojoval míč, kterého se zmocnil Weis, ten postupoval sám na bránu, avšak místo aby zakončil, přihrál ještě volnému Černému, který se nacházel v ofsajdu.

V druhém poločase se hrál velmi pohledný fotbal, který také nabídl více brankových příležitostí, než tomu bylo v prvním dějství. Domácí gólman Procházka svůj tým několikrát podržel, na druhé straně měli šance i domácí, ale Kapoun, Mutinský, Weis, Vodrážka, ani Hájek úspěšní nebyli. Utkání, spějící do penaltového rozstřelu, rozhodla 89. minuta. Čermák vybojoval míč, který posunul na Kapouna. Ten přihrál volnému Taušovi, který se uvolnil na velkém vápně a obstřelil brankáře – 1:0! Hosté mohli v závěru utkání vyrovnat, když po rohovém kopu mířil Dubský těsně nad Procházkovu branku.
Tatran udělil druhé Nelahozevsi první jarní porážku a navíc jí vrátil podzimní prohru 6:2.

„Na úroveň B-třídy to bylo velice slušné utkání, které nemělo favorita a duel byl naprosto vyrovnaný i na hřišti. My jsme vyhráli krásnou a šťastnou střelou 1:0. Hosté měli také šance, v 92. minutě z rohu jen těsně minuli břevno," zhodnotil zápas kouč rezervy Tatranu Zdeněk Weis, který zároveň dodal, že vyložených šancí bylo poskrovnu. „Hrálo se nahoru dolů, nebylo to žádné taktické vyčkávání, ale hrálo se většinou mezi vápny a vyložených šancí příliš nebylo. Utkání bylo po celou dobu padesát na padesát a my jsme nakonec byli šťastnější."

Tatran Rakovník B: P. Procházka – Douša (73. Kroupa), Polášek, Křivánek (55. Tauš) – Hájek, L. Šika – Čermák, Weis, Černý (52. T. Vodrážka) – Mutinský (81. Pokorný), T. Kapoun. ⋌