Tatran Rakovník B – Sokol Kralovice 0:3 (0:0)

Od úvodního hvizdu se hrál fotbal s řadou šancí na obou stranách, v nichž se vyznamenávali oba brankáři. Ve 12. minutě mohli jít Královice do vedení, ale Bartyzal velkou příležitost na poslední chvíli zneškodnil. O čtyři minuty později se opět vyznamenal brankář Tatranu, který byl v další stoprocentní šanci hostů opět na svém místě. Na druhé straně mířil ve 20. minutě Kapoun nad bránu a o tři minuty později zmařil šanci domácích gólman Kralovic. Největší šance Tatranu se zrodila v 33. minutě, když se Mutinský, který si zaběhl za obranu, řítil sám na brankáře, který mu však včasným vyběhnutím šanci zneškodnil. V závěru první půle mohl otevřít skóre utkání Kučera, ale z úhlu napálil pouze brankáře.

Druhé dějství již mnoho fotbalové krásy nepřineslo a především domácím začaly docházet síly. Do první šance se dostali Tatranští, ale Černý mířil vedle hostující branky. Poté přicházely chyby v domácí defenzivě které hosté nemilosrdně trestali. Nejprve se kralovický Mareš uvolnil přes Pokorného, zpětnou přihrávkou našel spoluhráče, který prostřelil Bartyzala poprvé – 0:1. O chvíli později to bylo již o dvě branky. Tauš na pozici posledního špatně zasáhl dlouhý centr za obranu, balonu se zmocnil hostující útočník, který udělal kličku Baltizarovi a zakončil do prázdné brány – 0:2. Domácí se snažili s výsledkem něco udělat, ale chyběla jim větší přesnost ve finální fázi. A tak udeřily Kralovice potřetí, když brankář Tatranu zneškodnil dvě střely soupeře, ale na třetí dorážku už byl krátký – 0:3. Zbytek utkání se již dohrával a Tatranští tak ve svém prvním přípravném utkání vyšli gólově naprázdno. Příliš spokojený s výsledkem nebyl ani kouč domácích Zdeněk Weis.

Tn. Rakovník B: Bartyzal – Jiřík – Pokorný, Hájek, Mutinský – P. Kučera, Čermák, Tauš, Černý – T. Vodrážka, T. Kapoun. Hokejově střídal: Douša. Trenér: Zdeněk Weis. ⋌