Jak byste zhodnotil vaše celkové vystoupení během podzimní části?
Náš podzim charakterizují dva ukazatele z domácího hřiště. Druhá nejvyšší návštěvnost (průměr 100 diváků) a druhý nejhorší bodový zisk v soutěži (4 body). Jednoduše „k naštvání".

S vaším bodovým ziskem a umístěním tedy nejste spokojen…
Samozřejmě nejsem. A to jsme měli víc štěstí než smůly.

Jaký zápas se vám nejvíce podařil?
Výsledkově na SK, herně v Kolešovicích a s Olympií. Ale celkovým projevem doma s Janovem, který byl v té době rozjetý, a my drželi celý zápas pod kontrolou.

Jaké utkání bylo z vašeho pohledu nejtěžší a na jaké byste chtěli nejrychleji zapomenout?
Nejtěžší „na koukání" doma s Pavlíkovem a „nejhrůznější" s Olešnou. Ale zapomenout na tyhle „zážitky" nesmíme.

Kdo si myslíte, že postoupí do 1. B třídy?
Podle mě postoupí SK Rakovník B.

Jak jste spokojen s výkony rozhodčích?
Bez nich to nejde (s nimi občas také ne). Ale žádná jejich chyba neovlivnila v konečném důsledku žádný náš výsledek. V podstatě nebyly jejich výkony horší než výkony našeho týmu.

Jak byste zhodnotil váš současný kádr, kde má mužstvo největší rezervy?
Na okresní přebor solidní fotbalisté. Rezervy jsou v tréninkové účasti a s tím související chuti posouvat hru dál.

Kdo z vašeho týmu podával nejlepší výkony a kdo svými výkony nejvíce překvapil?
Mohl bych mluvit o každém hráči a našel bych pozitivní momenty, stejně jako nedostatky, které nás stály lepší výsledek. Nejvíc času na hřišti strávili Šnajdr, Fronk, Ambrůžek a Petr Staněk. To jsou hráči, o které se může mančaft opřít.

Nastupují s vámi také někteří dorostenci, jak se jim vede?
Protože se úspěšný tým dorostu nedal pro tuto sezónu dohromady v dostatečném počtu, začala šestice hráčů v kádru Áčka. Z nejrůznějších důvodů se vykrystalizovala čtveřice Pepa Vejvoda, Robert Grill, Kuba Staněk a Pepa Špička. Všichni dostali šanci i v základu (7 - 9x) a byli platnými. Dokázali, že se v předchozích letech pod vedením Petrů Ambrůžka a Staňka dostali na solidní úroveň. Tu ale musí posouvat pravidelným tréninkem.

Jak jste spokojen s diváckou podporou?
Jak jsem naznačil v úvodu, já spokojen jsem, ale je mi jasné, že diváci často nebyli. To musíme změnit, ale jedině pořádnou přípravou.

Máte poměrně nevyrovnané výkony, dokázali jste například porazit rezervu SK a hned v následném kole dostat doma od Zavidova pět branek, čím si to vysvětlujete?
Třeba tenhle „dvojzápas" byl specifický. Na SK jsme dřeli a měli kopec štěstí (a úžasný den Pepa Vejvoda) a za týden jsme v euforii nedocenili kvalitu Zavidova, který nastoupil s hráči a výkonem nad rámec okresu. Ale i s tím souvisí, že hrajeme hodně „hobby".

V domácím prostředí jste vyhráli pouze jednou, naopak venkovní bilanci máte třetí nejlepší v soutěži, kde vidíte hlavní příčiny?
Porážky s Kněževsí, Hředlemi a Zavidovem byly také o kvalitě soupeřů. Ale venku jsme hráli víc uvolněně. Když se něco nepovedlo, tak jsme mákli, zatímco doma jsme znervózněli.

Jak jste spokojen s průběhem zimní přípravy?
Ze dvou třetin. Z dvaceti hráčů, se kterými se dá počítat, se jich zapojilo 13 velmi solidně. To jsou ty dvě třetiny. Ti naběhali nějakou vytrvalost a nabrali trochu síly. Co se týče herní vytíženosti, sehráli jsme zatím tři přípravné duely. První přípravný zápas jsme sehráli se starším dorostem Tatranu a v naší hře bylo v první půli mnoho nedostatků. Za výkon po přestávce už patří pochvala všem, navíc se projevila běžecká příprava. Další přípravný zápas jsme odehráli s Bělčí. Zde jsme zapojili další hráče do přípravy a herně se nám povedl první poločas. V sobotu jsme sehráli zatím poslední zápas s Žihlí a se silným soupeřem jsme neodehráli špatné utkání.

Chystají se, či proběhly nějaké změny v kádru?
Zatím žádná výrazná změna proti podzimu nenastala.

S jakým konečným umístěním a bodovým ziskem byste byl spokojen?
S bodovým ziskem vyšším než na podzim. Umístění od 5. místa dolů je otevřené.

Kdysi jste hráli i krajskou soutěž, máte cíle si ji v budoucnu opět zahrát?
Každý zápas chceme vyhrát. Ale na to, abychom vyhráli téměř všechny a tím i soutěž, nemáme v současnosti tréninkovou morálku. Samospádem to totiž nejde.