Nové Strašecí – Rokycany 0:2 (0:1)

„Měli jsme špatný začátek utkání. Po otočeném autu a následném našem faulu zahrávali hosté standardku, kterou jsme ve zdi nešťastně tečovali tak, že míč změnil směr a Kut nedokázal reagovat," řekl hned úvodem skleslý trenér Miloslav Mrázek.  Pak se domácí sice tlačili do útoku, ale na těžkém terénu to moc dobře nešlo, kombinovalo se hrozně těžko. Strašecí nevyužilo tři standardky, slibnou šanci měl D. Mrázek hlavou a J. Mrázek střílel z vápna jen do náruče gólmana. Na druhé straně jednou zasahoval Kut a pak přišlo vyloučení.

Deset minut před koncem musel do sprch hráč Rokycan za vražení do protihráče v přerušené hře.  Kousek ke srovnání byl J. Mrázek, kterému poslal ideálně balon proti noze Krupička, ale ten nejlepší moment Honza prováhal a pak už střílel vedle.

Kdo by si myslel, že po změně stran to proti početní nevýhodě půjde samo, ten by se mýlil. Domácí si se zataženým soupeřem nedokázali poradit.  Navíc v 60. minutě opět špatně pokryli roh a bylo to 0:2.

Strašečtí se snažili o tlak, který byl spíš zoufalý, hra už byla bez šancí, kromě akce Dimova s Mžourkem, ze které stejně nic nebylo. Domácí tak odešli do kabiny se skloněnou hlavou i tentokrát.

„Utkání ovlivnila brzká branka, z výkonu mužstva jsem zklamaný. Pro nás je katastrofální, že dostaneme gól v každém utkání z rohu. To opravdu stráží tým do kolen. Náš výkon byl navíc takový bezkrevný a nedokázali jsme si poradit ani s oslabeným soupeřem," zhodnotil smolný zápas kouč Mrázek.

Strašecí: Kut – Krupička, Bláha, Duchoň, Razím – D. Mrázek (60. Dimov), J. Mrázek, Mžourek, Vašák – L. Mrázek, Schwendt (69. Kroupa).
Další utkání sehraje Strašecí už zítra doma, je to dohrávka s Hořovickem, utkání začíná od 16:30.