Vše vypukne už v pátek 10. listopadu večer od 19 hodin, kdy v poutavém duelu I. B třídy, skupiny \E mezi třetími Dolními Břežany a prvními Zdicemi bude řídit duel s kamerou na hlavě jako hlavní Jan Mižič, na čarách mu budou asistovat Jan Zíka a Jakub Šestořád. Tedy vše členové vzdělávacího programu rozhodčích SKFS pod názvem Elite Ref Academy.

Také kvůli názvu obou klubů – Olympia – se páteční zápas dočkal přívlastku Bitva o Olymp.

Jak už bylo řečeno, v sobotu bude rozhodčí David Zoufalý s kamerou GoPro řídit spolu s hlavním Janem Zíkou a druhým asistentem Františkem Brýlem sledovaný duel krajského přeboru mezi Poříčím a Mnichovým Hradištěm.

„Jedná se o těžké utkání, které bychom rádi streamovali pomocí VEO kamery naživo na stránkách svazu a zároveň si ho díky Davidu Zoufalému budete moci prohlédnout pohledem rozhodčího. Propojíme tak dva pohledy, které se často liší, tedy divácký a rozhodcovský,“ říká šéf komise rozhodčích Petr Blažej.

Davida Zoufalého vybral záměrně, patří totiž mezi největší rozhodcovské talenty středních Čech. „David pracuje ve středočeské komisi rozhodčích, hodně se věnuje mladým rozhodčím a je jedním z naších nejžhavějších kandidátů na postup do ligových soutěží,“ chválí Blažej talentovaného arbitra.

Třetí zápas s kamerou GoPro naplánovali rozhodčí na neděli 12. listopadu do okresního přeboru Benešovska, kde se v derby utkají celky Nespek B a Pyšel. Tam bude zápas s GoPro kamerou řídit rozhodčí OFS Benešov František Brýl.