SK Lány - Tatran Rakovník B 1:0 (0:0)

Už v 1. minutě poslal Bakalovi svoji vizitku Bethel, na druhé straně odpověděl pohotově Švolba, jehož střelu vyrazil Herink na roh. Za zády gólmanů pak neskončily ani Bethelova hlavička po Drochýtkově centru, ani Reichlova střela, kterou zablokoval Volráb.

Domácí si za podpory větru vytvořili více šancí v druhém poločase, nejpilnějším střelcem byl Blín, Tatran měl možnost vstřelit úvodní branku po akci mladíků Koloce a Rasochy, kterou zakončil Krajči do Bakalovy náruče.Vzruch přinesla 80. minuta, kdy po nastřelení Volrába míčem čekala obrana Tatranu, že bude přerušena hra a na Herinka se řítil osamocený Reichl, jenž však prostor mezi tyčemi netrefil.

Dvě minuty před koncem nejprve pomezní rozhodčí odmával sporný faul Somolovi v souboji se Švolbou, aby pak následnou ruku domácích nechal bez povšimnutí a Reichl tečovanou střelou rozjásal lánské fanoušky. V závěrečném náporu se před Bakalou objevili ještě F. Kollár, Jun a Eck, ale na zasloužené výhře Lán, které si vypracovaly přece jen více příležitostí, už to nic nezměnilo.

Lány se tak posunuly za vedoucí Branov a o jediný bod právě před rezervu Tatranu.

MIROSLAV KOLOC